Crocofant
Ale no toto! Zvieratká sa rozhodli, že si vyskúšajú oblečenie niektorého zo svojich zvieracích kamarátov. A teraz nám tu pobieha slon v krokodílej koži, krokodíl si zase vyskúšal tigrie pruhy a žirafa odrazu vyzerá ako zebra! Crocofant je veľmi pekná detská hra, ktorú môžete hrať buď ako hru na pamäť alebo ako postrehovú hru. Pri postrehovej variante hodíte dvomi kockami, na jednej sú zobrazené zvieratká a na druhej zase rôzne druhy sfarbenia, ktoré zvieratká môžu mať. Následne sa pretekáte, kto ako prvý nájde dané zvieratko s určeným zafarbením, teda tigrovaného slona či zebrovanú žirafu. V hre na pamäť zase otočíte zvieratká obrázkom nadol, hodíte kockami a snažíte sa nájsť buď konkrétne zvieratko alebo druh zafarbenia, teda sa snažtem nájsť buď slona alebo akékoľvek zebrované zvieratko.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ale no toto! Zvieratká sa rozhodli, že si vyskúšajú oblečenie niektorého zo svojich zvieracích kamarátov. A teraz nám tu pobieha slon v krokodílej koži, krokodíl si zase vyskúšal tigrie pruhy a žirafa odrazu vyzerá ako zebra!

Crocofant je veľmi pekná detská hra, ktorú môžete hrať buď ako hru na pamäť alebo ako postrehovú hru. Pri postrehovej variante hodíte dvomi kockami, na jednej sú zobrazené zvieratká a na druhej zase rôzne druhy sfarbenia, ktoré zvieratká môžu mať. Následne sa pretekáte, kto ako prvý nájde dané zvieratko s určeným zafarbením, teda tigrovaného slona či zebrovanú žirafu.

V hre na pamäť zase otočíte zvieratká obrázkom nadol, hodíte kockami a snažíte sa nájsť buď konkrétne zvieratko alebo druh zafarbenia, teda sa snažtem nájsť buď slona alebo akékoľvek zebrované zvieratko.

Obsah hry:
  • 36 zvieratiek
  • 2 kocky
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Wolfgang Dirscherl
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje