Descent: Journeys in the Dark (Second Edition): Alric Farrow Lieutenant Pack
Nová sada rozšírení pod označením "Lieutenant Pack" pre epickú fantasy hru Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) prináša figúrky služobníkov Overlorda známych z tejto hry a jej rozšírení. Figúrky tak nahradzujú žetóny, ktoré doteraz reprezentovali tieto postavy a Overlord tak môže priviesť k životu svojich obľúbených služobníkov. Ku každej figúrke sú pribalené aj nové pravidlá a balíček kariet a žetónov, ktoré tak pridávajú do hry nové taktické možnosti, vrátane možnosti použiť túto figúrku v hocijakom scénári. Descent: Journeys in the Dark (Second Edition): Alric Farrow Lieutenant Pack obsahuje postavu Alrica Farrowa, nemŕtveho rytiera.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
8,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nová sada rozšírení pod označením "Lieutenant Pack" pre epickú fantasy hru Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) prináša figúrky služobníkov Overlorda známych z tejto hry a jej rozšírení. Figúrky tak nahradzujú žetóny, ktoré doteraz reprezentovali tieto postavy a Overlord tak môže priviesť k životu svojich obľúbených služobníkov. Ku každej figúrke sú pribalené aj nové pravidlá a balíček kariet a žetónov, ktoré tak pridávajú do hry nové taktické možnosti, vrátane možnosti použiť túto figúrku v hocijakom scénári.

Descent: Journeys in the Dark (Second Edition): Alric Farrow Lieutenant Pack obsahuje postavu Alrica Farrowa, nemŕtveho rytiera.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Justin Kemppainen
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje