Descent: Legends of the Dark (3rd Edition)
Vaše cesty po celé roky viedli Terrinothom. Prechádzali ste temnými lesmi, tienistými mestami, starobylými kryptami a močiarmi zahalenými hmlou. Ale to pravé dobrodružstvo Vás čaká až teraz!  V hre Descent: Legends of the Dark spoločne so svojimi priateľmi vytvoríte a oživíte svoju vlastnú legendu. V tejto kooperatívnej hre zažijete mnohé dobrodružstvá v ríši Terrinoth. Stávate sa v nej hrdinom s jedinečnými schopnosťami a vlastným herným štýlom. Spoločne s najrozličnejšími spoločníkmi sa môžete vydať na dobrodružnú kampaň Blood and Flame, ktorá obsahuje šestnásť úloh, počas ktorých budete čeliť nemŕtvym,  číhajúcim v hmlách, démonickým barbarom plížiacim sa divočinou a ďalším ešte desivejším hrozbám. Hra prichádza aj s výnimočným obsahom 3D komponentov krajiny, ktoré hráčov vtiahnu do deja. Obsahuje 46 3D dielov krajiny a 40 famóznych figúrok hrdinov a monštier. Hra prichádza aj s aplikáciou, ktorá riadi nepriateľskú stranu, takže je plne kooperatívna. Samotný gameplay je rýchly a intuitívny, vo svojom ťahu máte tri akcie, jednu pohybovú a dve ďalšie podľa vášho výberu, napr. boj, prieskum, alebo jednu z najdôležitejších akcií v hre - prípravu, kedy si môžete otočiť kartu postavy, prípadne iné svoje (attack, skill) karty a tým získať nové unikátne schopnosti a možnosti. Aplikácia prináša do hry variabilitu, zmeny  a predstaví nepriateľov, ktorí sa vedia strategicky prispôsobovať, obsahuje tiež komplexný prehľad rôznych statusov. Ponúka tiež možnosť vývoja jednotlivých postáv na základe ich rozhodnutí v jednotlivých scenároch v priebehu kampane a odhalí aj nové možnosti medzi jednotlivými scenármi ako je výroba predmetov, nakupovanie v mestách, vylepšovanie vybavenia a mnoho ďalšieho.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
169,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vaše cesty po celé roky viedli Terrinothom. Prechádzali ste temnými lesmi, tienistými mestami, starobylými kryptami a močiarmi zahalenými hmlou. Ale to pravé dobrodružstvo Vás čaká až teraz! 

V hre Descent: Legends of the Dark spoločne so svojimi priateľmi vytvoríte a oživíte svoju vlastnú legendu. V tejto kooperatívnej hre zažijete mnohé dobrodružstvá v ríši Terrinoth. Stávate sa v nej hrdinom s jedinečnými schopnosťami a vlastným herným štýlom. Spoločne s najrozličnejšími spoločníkmi sa môžete vydať na dobrodružnú kampaň Blood and Flame, ktorá obsahuje šestnásť úloh, počas ktorých budete čeliť nemŕtvym,  číhajúcim v hmlách, démonickým barbarom plížiacim sa divočinou a ďalším ešte desivejším hrozbám. Hra prichádza aj s výnimočným obsahom 3D komponentov krajiny, ktoré hráčov vtiahnu do deja. Obsahuje 46 3D dielov krajiny a 40 famóznych figúrok hrdinov a monštier. Hra prichádza aj s aplikáciou, ktorá riadi nepriateľskú stranu, takže je plne kooperatívna. Samotný gameplay je rýchly a intuitívny, vo svojom ťahu máte tri akcie, jednu pohybovú a dve ďalšie podľa vášho výberu, napr. boj, prieskum, alebo jednu z najdôležitejších akcií v hre - prípravu, kedy si môžete otočiť kartu postavy, prípadne iné svoje (attack, skill) karty a tým získať nové unikátne schopnosti a možnosti. Aplikácia prináša do hry variabilitu, zmeny  a predstaví nepriateľov, ktorí sa vedia strategicky prispôsobovať, obsahuje tiež komplexný prehľad rôznych statusov. Ponúka tiež možnosť vývoja jednotlivých postáv na základe ich rozhodnutí v jednotlivých scenároch v priebehu kampane a odhalí aj nové možnosti medzi jednotlivými scenármi ako je výroba predmetov, nakupovanie v mestách, vylepšovanie vybavenia a mnoho ďalšieho.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Podložka Gamegenic Descent: Legends of the Dark
objednáme pre vás
34,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje