Descent: Výpravy do Temnot - Labyrint zkázy
Descent 2: Výpravy do Temnot- Labyrint skázy je rozšírenie hry Descent: Výpravy do Temnot, v ktorom sa hráči vydajú do ruín strateného mesta. Hráčov tu čaká veľa nástrah pri ktorých im pomôžu unikátni spojenci. Vašou hlavnou úlohou však bude zastaviť zlého vládcu.  V rozvalinách Sudanye sa nachádza pradávne mesto plné nebezpečenstva a záhad - stratená civilizácia na pokraji Terrinothu. Na každom kroku hrdinov prenasledujú strašidelné stvorenia, spletitým bludiskom divočiny a rozborených stavieb ich však prevedú mocní spojenci.Je tu nová napínavá kampaň pre Descent: Výpravy do Temnot. Rozšírenie Labyrint zkázy obsahuje množstvo nových dobrodružstiev, príšer, povolaní a relikvií, ktoré vám zaistia mnoho hodín zábavy.Kampaň "Labyrint zkázy" sa odohráva v skôr nepreskúmanom regióne Terrinothu a zoberie hráčov na výpravu do ruín zabudnutého mesta. Počas mnohých dobrodružstiev tejto kampane budú hrdinovia bojovať bok po boku s výnimočnými spojencami a budú sa snažiť zastaviť mocného vládcu zla.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
42,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Descent 2: Výpravy do Temnot- Labyrint skázy je rozšírenie hry Descent: Výpravy do Temnot, v ktorom sa hráči vydajú do ruín strateného mesta. Hráčov tu čaká veľa nástrah pri ktorých im pomôžu unikátni spojenci. Vašou hlavnou úlohou však bude zastaviť zlého vládcu. 

V rozvalinách Sudanye sa nachádza pradávne mesto plné nebezpečenstva a záhad - stratená civilizácia na pokraji Terrinothu. Na každom kroku hrdinov prenasledujú strašidelné stvorenia, spletitým bludiskom divočiny a rozborených stavieb ich však prevedú mocní spojenci.

Je tu nová napínavá kampaň pre Descent: Výpravy do Temnot. Rozšírenie Labyrint zkázy obsahuje množstvo nových dobrodružstiev, príšer, povolaní a relikvií, ktoré vám zaistia mnoho hodín zábavy.
Kampaň "Labyrint zkázy" sa odohráva v skôr nepreskúmanom regióne Terrinothu a zoberie hráčov na výpravu do ruín zabudnutého mesta. Počas mnohých dobrodružstiev tejto kampane budú hrdinovia bojovať bok po boku s výnimočnými spojencami a budú sa snažiť zastaviť mocného vládcu zla.

Obsah hry:
  • 17 plastových figúriek
  • 2 kocky
  • 119 kariet
  • 4 karty hrdinov
  • 18 dielikov mapy
  • 92 žetónov
  • pravidlá a príručka scenárov
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Sadler
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje