Dice Forge CZ
Hrdinovia pozor! Bohovia ponúkajú miesto v nebi pre toho, kto porazí ich rivalov. Potrebujete odvahu a dôvtip, aby ste dokázali použiť kocky bohov a nazbierať suroviny na svojej ceste k víťazstvu. Kocky nie sú samozrejme len také obyčajné. Sú to kocky samotných Bohov a ich steny sa môžu meniť podľa potreby! Obetujte Bohom zlato a vylepšite si stenu kocky na silnejšiu. Alebo využite možnosť získania surovín pomocou vylepšenia kocky. Zdolajte skúšku Bohov a získajte česť a slávu. Vezmite osud do vlastných rúk, pretože len tí najlepší a najodvážnejší sa posadia na miesto v nebi.  Dice Forge je hra s novým, unikátnym mechanizmom. Podobne ako v hre Mystic Vale, v ktorej ste vytvárali vlastné karty, v Dice Forge si vytvárate vlastné kocky. Jednotlivé strany sa dajú meniť. Môžete tak získavať suroviny, splniť rôzne úlohy Bohov skôr ako vaši súperi a objavovať nové možnosti víťazných stratégií. Hra nie je nejako zložitá, takže ju môžeme doporučiť pre rodiny, kľudne aj s deťmi okolo 9-10 rokov. Má krásnu grafiku a originálne mechanizmy, ktoré vám umožnia skúšať rôzne stratégie.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
39,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hrdinovia pozor! Bohovia ponúkajú miesto v nebi pre toho, kto porazí ich rivalov. Potrebujete odvahu a dôvtip, aby ste dokázali použiť kocky bohov a nazbierať suroviny na svojej ceste k víťazstvu.

Kocky nie sú samozrejme len také obyčajné. Sú to kocky samotných Bohov a ich steny sa môžu meniť podľa potreby! Obetujte Bohom zlato a vylepšite si stenu kocky na silnejšiu. Alebo využite možnosť získania surovín pomocou vylepšenia kocky. Zdolajte skúšku Bohov a získajte česť a slávu. Vezmite osud do vlastných rúk, pretože len tí najlepší a najodvážnejší sa posadia na miesto v nebi. 

Dice Forge je hra s novým, unikátnym mechanizmom. Podobne ako v hre Mystic Vale, v ktorej ste vytvárali vlastné karty, v Dice Forge si vytvárate vlastné kocky. Jednotlivé strany sa dajú meniť. Môžete tak získavať suroviny, splniť rôzne úlohy Bohov skôr ako vaši súperi a objavovať nové možnosti víťazných stratégií.

Hra nie je nejako zložitá, takže ju môžeme doporučiť pre rodiny, kľudne aj s deťmi okolo 9-10 rokov. Má krásnu grafiku a originálne mechanizmy, ktoré vám umožnia skúšať rôzne stratégie.

 

Obsah hry:
 • 1 doska chrámu s púzdrom
 • 1 doska ostrovov
 • 96 kariet
 • 1 žetón kola
 • 8 kociek a 108 stien kociek
 • 4 inventáre hrdinov
 • 4 figúrky hrdinov
 • 20 ukazateľov zdrojov
 • 4 žetóny truhly
 • 20 žetónov
 • 1 žetón prvého hráča
 • 1 pomôcka hrdinu
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Régis Bonnessée
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
mamihrajsasnami
17.7.2018
Skvela hra, nie tazke pravidla, da sa naucit za chodu, prijemna doba hrania do 45 min. Lahko takticka, velky vyber akcii, ktore moze hrac zahrat. Urcite odporucam, pre rodiny i pre pary.
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Dice Forge: Rebellion Exp
Skladom, odosielame ihneď
29,99 €
Podobné hry
14+
60’
2-4
en
Objednáme pre Vás
49,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje