Dominion - Pobřeží (rozšírenie)
Dominion - Pobřeží je rozšírením hry Dominion, ktoré prinesie sviežu vôňu mora, neznámych diaľok a neobmedzených možností! Do hry vďaka nemu získate nové karty kráľovstva a tiež prináša nové dlhodobé karty. Tie majú efekt pri zahraní, ale aj na začiatku ďalšieho ťahu hráča, ktorý ich zahral. Ďalšou novinkou sú ostrovy, domorodé dediny a pirátske lode. Toto rozšírenie nie je hrateľné samo o sebe. Na hru potrebujete jednu zo základných sád: Dominion alebo Dominion - Intrigy.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
42,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dominion - Pobřeží je rozšírením hry Dominion, ktoré prinesie sviežu vôňu mora, neznámych diaľok a neobmedzených možností!

Do hry vďaka nemu získate nové karty kráľovstva a tiež prináša nové dlhodobé karty. Tie majú efekt pri zahraní, ale aj na začiatku ďalšieho ťahu hráča, ktorý ich zahral. Ďalšou novinkou sú ostrovy, domorodé dediny a pirátske lode.

Toto rozšírenie nie je hrateľné samo o sebe. Na hru potrebujete jednu zo základných sád: Dominion alebo Dominion - Intrigy.

Obsah hry:

300 kariet, 18 herných tabuliek, 25 kovových mincí, 15 žetónov embargo, 1 poradovník kariet, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Donald X. Vaccarino
Rok vydania:
2023
Hodnotenie hry
David Jablonovsky
25.9.2013
Velmi dobre sa kombi so zakladnou hrou a posobi osviezujuco. Hra dostava novy takticky layer vdaka moznosti odkladat si karty na dalsie pouzitie, toto v dominione citelne chybalo. K popisu dodam, ze "zetony minci" su mile male kovove mince (pre mna predstavuju dalsi dovod, preco si expanziu zaobstarat, lebo sa daju vyuzit aj v inych hrach - predsa len kovovy feeling je kovovy feeling). Zakladny Dominion a Dominion s Pobrezim je dost velky rozdiel.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje