Dračí doupě II - Bestiář
V Bestiáři nájdete viac ako sto rôznych bytostí pripravených pre vaše dobrodružstvá, od obyčajných ľudí až po rôzne príšery. Oproti tomu v základných pravidlách je v tomto Bestiáři venované popisu každého tvora viac miesta, takže tu nájdete rozsiahlejšie zápletky, prepracované vzťahy s inými bytosťami, nápady na využitie príšer v snovom svete, obľúbené manévry a ďalšie zaujímavosti. Tešiť sa môžete na nové zvláštne schopnosti, no aj na tipy pre tvorbu vlastných bytostí. S touto knihou čakajú vašich hráčov nové neobvyklé výzvy, tajomstvá, ktoré môžu odhaľovať, okamžiky plné napätia i humoru, a v neposlednom rade tiež množstvo zábavy. Dračí doupě je najznámejšia česká hra na hrdinov. Všetci v nej končia ako víťazi a nikto neodchádza porazený. Ako je to možné? Cieľom totiž nie je vyhrať, ale zabaviť sa a spoločne prežiť príbeh. Ako vo filme. Ako v knihe. Akurát je to omnoho lepšie... Všetko sa odohrává iba vo fantázii hráčov. Stačí vám teda iba kus papiera, ceruzka a niekoľko kociek. Hrať Dračí doupě môžete v izbe pri stole, vo vlaku, cez prestávku v škole, pri táboráku, skrátka kdekoľvek.Jeden z hráčov sa zhostí úlohy Sprievodcu hrou. Pre ostatných hráčov pripravý zápletku – záhadu, ktorú by si priali rozlúštiť, hrdinský skutok, ktorý pre nich bude výzvou alebo musia prekonať nebezpečenstvo, pred ktorým sa nečakane ocitnú. Ostatní hráči si vymyslia postavy, ktoré chcú v hre predstavovať - to budú hlavní hrdinovia príbehu. A iba na ich rozhodnutiach bude záležať, ktorým smerom sa bude dej uberať a ako to všetko skončí.Kocky rozhoduju o tom, či sa bude hrdinom dariť a či budú prekážky prekonávať rýchle a elegantne, alebo či bude ich cesta naopak tŕnitá a plná úskalí, takže budú nútení vymýšľať náhradné plány a prinášať mnohé obete na oltár úspechu. V obidvoch prípadoch však vznikne zaujímavý príbeh. Každý z hráčov totiž na ňom bude mať svoj podiel, a preto bude pre každého nezabudnuteľný Dračí doupě II je nová fantasy hra na hrdinov, vyvíjaná ako nástupca Dračího doupěte 1.6. Podrobné informácie o nej nájdete na stránkách www.drd2.cz .
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
9,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V Bestiáři nájdete viac ako sto rôznych bytostí pripravených pre vaše dobrodružstvá, od obyčajných ľudí až po rôzne príšery. Oproti tomu v základných pravidlách je v tomto Bestiáři venované popisu každého tvora viac miesta, takže tu nájdete rozsiahlejšie zápletky, prepracované vzťahy s inými bytosťami, nápady na využitie príšer v snovom svete, obľúbené manévry a ďalšie zaujímavosti. Tešiť sa môžete na nové zvláštne schopnosti, no aj na tipy pre tvorbu vlastných bytostí. S touto knihou čakajú vašich hráčov nové neobvyklé výzvy, tajomstvá, ktoré môžu odhaľovať, okamžiky plné napätia i humoru, a v neposlednom rade tiež množstvo zábavy.

Dračí doupě je najznámejšia česká hra na hrdinov. Všetci v nej končia ako víťazi a nikto neodchádza porazený. Ako je to možné? Cieľom totiž nie je vyhrať, ale zabaviť sa a spoločne prežiť príbeh. Ako vo filme. Ako v knihe. Akurát je to omnoho lepšie...


Všetko sa odohrává iba vo fantázii hráčov. Stačí vám teda iba kus papiera, ceruzka a niekoľko kociek. Hrať Dračí doupě môžete v izbe pri stole, vo vlaku, cez prestávku v škole, pri táboráku, skrátka kdekoľvek.

Jeden z hráčov sa zhostí úlohy Sprievodcu hrou. Pre ostatných hráčov pripravý zápletku – záhadu, ktorú by si priali rozlúštiť, hrdinský skutok, ktorý pre nich bude výzvou alebo musia prekonať nebezpečenstvo, pred ktorým sa nečakane ocitnú. Ostatní hráči si vymyslia postavy, ktoré chcú v hre predstavovať - to budú hlavní hrdinovia príbehu. A iba na ich rozhodnutiach bude záležať, ktorým smerom sa bude dej uberať a ako to všetko skončí.

Kocky rozhoduju o tom, či sa bude hrdinom dariť a či budú prekážky prekonávať rýchle a elegantne, alebo či bude ich cesta naopak tŕnitá a plná úskalí, takže budú nútení vymýšľať náhradné plány a prinášať mnohé obete na oltár úspechu. V obidvoch prípadoch však vznikne zaujímavý príbeh. Každý z hráčov totiž na ňom bude mať svoj podiel, a preto bude pre každého nezabudnuteľný

Dračí doupě II je nová fantasy hra na hrdinov, vyvíjaná ako nástupca Dračího doupěte 1.6. Podrobné informácie o nej nájdete na stránkách www.drd2.cz .

Obsah hry:

Kniha je viazaná, bohato ilustrovaná a má 160 strán vo formáte 165x230 mm.

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje