Foes of Terrinoth - Genesys RPG: Realms of Terrinoth
Foes of Terrinoth - Genesys RPG: Realms of Terrinoth je rozšírenie pre RPG hru Genesys: Realms of Terrinoth. To je kniha rozširujúca možnosti základnej RPG hry Genesys. Popisuje svet hrdinov a príšer z fantasy sveta známeho z hier Runebound, Runewars, Descent a iných. Na hranie však budete potrebovať aj základnú RPG hru Genesys, ktorá obsahuje základné pravidlá.  Genesys je univerzálny herný RPG systém (hry na hrdinov), ktorý je možné použiť v akomkoľvek svete, či už fantsy, sci-fi alebo tiež horor. Táto kniha obsahuje základné pravidlá a popis kockového systému a tiež kompletný popis piatich rozdielnych prostredí, v ktorých môžete hrať vaše príběhy. Samozrejme obsahuje aj popisy vybavenia, schopností postáv, nepriateľov a všetko potrebné na  hranie hry. Tento systém ponúka totálnu slobodu pri tvorbe príbehov, nech sa už rozhodnete pre hrdinskú fantasy ságu, vesmírnu odyseu, či detektívnu zápletku.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
6,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Foes of Terrinoth - Genesys RPG: Realms of Terrinoth je rozšírenie pre RPG hru Genesys: Realms of Terrinoth. To je kniha rozširujúca možnosti základnej RPG hry Genesys. Popisuje svet hrdinov a príšer z fantasy sveta známeho z hier Runebound, Runewars, Descent a iných. Na hranie však budete potrebovať aj základnú RPG hru Genesys, ktorá obsahuje základné pravidlá. 

Genesys je univerzálny herný RPG systém (hry na hrdinov), ktorý je možné použiť v akomkoľvek svete, či už fantsy, sci-fi alebo tiež horor. Táto kniha obsahuje základné pravidlá a popis kockového systému a tiež kompletný popis piatich rozdielnych prostredí, v ktorých môžete hrať vaše príběhy. Samozrejme obsahuje aj popisy vybavenia, schopností postáv, nepriateľov a všetko potrebné na  hranie hry. Tento systém ponúka totálnu slobodu pri tvorbe príbehov, nech sa už rozhodnete pre hrdinskú fantasy ságu, vesmírnu odyseu, či detektívnu zápletku.

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje