Dragon Eclipse
Vstúpte do magického sveta, kde sú draky a iné tvory realitou a na vás je tento svet preskúmať. V hre Dragon Eclipse musíte spolupracovať, aby sa vám podarilo skrotiť, trénovať, či bojovať s rôznymi drakmi a mystlingami. Ide o náročnejšiu a rozmýšľavejšiu hru pre 1-2 hráčov. Každý drak, ktorého získate má svoj unikátny balíček kariet so svojimi špeciálnymi schopnosťami, ktoré môžete naplno využiť a vyskúšať si s nimi rôzne taktické možnosti. Hra obsahuje tri rôzne módy – príbehový, kde na seba jednotlivé hry nadväzujú v 12 kapitolách, roguelite mód – zameraný čisto na hru a nenadväzuje na nič a následne si svoje sily viete aj vzájomne zmerať  v súboji 1 na 1 v rôznych arénach.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vstúpte do magického sveta, kde sú draky a iné tvory realitou a na vás je tento svet preskúmať. V hre Dragon Eclipse musíte spolupracovať, aby sa vám podarilo skrotiť, trénovať, či bojovať s rôznymi drakmi a mystlingami. Ide o náročnejšiu a rozmýšľavejšiu hru pre 1-2 hráčov.

Každý drak, ktorého získate má svoj unikátny balíček kariet so svojimi špeciálnymi schopnosťami, ktoré môžete naplno využiť a vyskúšať si s nimi rôzne taktické možnosti.

Hra obsahuje tri rôzne módy – príbehový, kde na seba jednotlivé hry nadväzujú v 12 kapitolách, roguelite mód – zameraný čisto na hru a nenadväzuje na nič a následne si svoje sily viete aj vzájomne zmerať  v súboji 1 na 1 v rôznych arénach.

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kamil 'Sanex' Cieśla
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje