Dragonfire: Sword Mountains Crypt
Dragonfire: Sword Mountains Crypt (Adventure pack) je druhé rozšírenie ku hre Dragonfire. V novom dobrodružstve na vás čakajú nové karty stretnutí, magických artefaktov a karty obchodu.   Dragonfire je kooperatívna kartová deck-buildingová hra, ktorá sa odohráva v známom svete Dungeons & Dragons. Každý hráč si vyberie jednu z mnohých rás ako napríklad trpaslík, elf, človek, ork atď.,  priradí jej jedno z povolaní - kňaz, zlodej, bojovník, kúzelník a vybavený zbraňami, kúzlami a artefaktami vyráža na epické dobrodružstvá.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dragonfire: Sword Mountains Crypt (Adventure pack) je druhé rozšírenie ku hre Dragonfire. V novom dobrodružstve na vás čakajú nové karty stretnutí, magických artefaktov a karty obchodu.  

Dragonfire je kooperatívna kartová deck-buildingová hra, ktorá sa odohráva v známom svete Dungeons & Dragons. Každý hráč si vyberie jednu z mnohých rás ako napríklad trpaslík, elf, človek, ork atď.,  priradí jej jedno z povolaní - kňaz, zlodej, bojovník, kúzelník a vybavený zbraňami, kúzlami a artefaktami vyráža na epické dobrodružstvá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Randall N. Bills
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje