Dream Home EN (Dům snů)
Ako by mal vyzerať váš vysnívaný dom? Chceli by ste radšej veľkú spálňu s elegantnou posteľou alebo priestornú obývačku s dostatočným priestorom na klavír? V hre Dream home (Dům snů) sa vžijete do role návrhára, ktorý bude postupne plánovať dom a rozširovať ho o ďalšie miestnosti. Budete rozhodovať o najvhodnejších izbách, o farbe strechy, o vybavení domu. Dokážete zariadiť dom tak, aby bol plne funkčný, s dobrým dizajnom, kvalitnou strechou a nábytkom? Vyberajte starostlivo z ponuky miestností, pretože víťazom sa môže stať iba jeden z vás.  V hre budú hráči zariaďovať svoj dom s prízemím a suterénom. Každé umiestnenie miestnosti, ich kombinácie alebo vybavenie prináša hráčovi body, ktoré určia víťaza na konci hry. Ale kto by myslel na body, keď ide o dom snov?
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
34,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ako by mal vyzerať váš vysnívaný dom? Chceli by ste radšej veľkú spálňu s elegantnou posteľou alebo priestornú obývačku s dostatočným priestorom na klavír? V hre Dream home (Dům snů) sa vžijete do role návrhára, ktorý bude postupne plánovať dom a rozširovať ho o ďalšie miestnosti. Budete rozhodovať o najvhodnejších izbách, o farbe strechy, o vybavení domu. Dokážete zariadiť dom tak, aby bol plne funkčný, s dobrým dizajnom, kvalitnou strechou a nábytkom? Vyberajte starostlivo z ponuky miestností, pretože víťazom sa môže stať iba jeden z vás. 

V hre budú hráči zariaďovať svoj dom s prízemím a suterénom. Každé umiestnenie miestnosti, ich kombinácie alebo vybavenie prináša hráčovi body, ktoré určia víťaza na konci hry. Ale kto by myslel na body, keď ide o dom snov?

Obsah hry:

1 herná doska s ponukou kariet
žetón prvého hráča
brožúra na body
4 pokyny pre hráča
4 herné dosky s domom
60 kariet izieb
28 kariet striech
20 kariet s nástrojmi, vybavením a pomocníkmi
10 žetónov vybavenia

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klemens Kalicki
Rok vydania:
2016
Herné rozšírenia
Dream Home: Pets PL (Dům snů) (rozš.)
Skladom, odosielame ihneď
3,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje