Dungeons & Dragons: Trials of Tempus
Dungeons & Dragons: Trials of Tempus je kooperatívna tímová hra pre 2 až 8 hráčov, kde skupiny hrdinských dobrodruhov súperia, aby preukázali svoju odvahu a ukázali tak, za čo stoja, v neustále sa meniacej aréne Tempusa, boha vojny, inšpirovanej filmom Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves! Vyberte si svojho hrdinu múdro, pretože schopnosti a spojenci, ktorých potrebujete na zdolanie každej skúšky, nie sú nikdy rovnaké a strážca na konci otestuje hranice vašej odvahy... alebo snáď, prefíkanosti? Skúšky, ktoré na vás čakajú všetko prezradia. Ak chcete vyhrať, musíte vy a vaša skupina spolupracovať, aby ste získali viac víťazných bodov ako vaši súperi dokončením úloh, zbieraním koristi a porazením strážcu. Obsah 9 mapových dielov4 dvadsaťstenné kocky25 vysoko detailných plastových miniatúr1 Pravidlá344 kariet333 žetónov
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
89,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dungeons & Dragons: Trials of Tempus je kooperatívna tímová hra pre 2 až 8 hráčov, kde skupiny hrdinských dobrodruhov súperia, aby preukázali svoju odvahu a ukázali tak, za čo stoja, v neustále sa meniacej aréne Tempusa, boha vojny, inšpirovanej filmom Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves!

Vyberte si svojho hrdinu múdro, pretože schopnosti a spojenci, ktorých potrebujete na zdolanie každej skúšky, nie sú nikdy rovnaké a strážca na konci otestuje hranice vašej odvahy... alebo snáď, prefíkanosti? Skúšky, ktoré na vás čakajú všetko prezradia.

Ak chcete vyhrať, musíte vy a vaša skupina spolupracovať, aby ste získali viac víťazných bodov ako vaši súperi dokončením úloh, zbieraním koristi a porazením strážcu.

Obsah

9 mapových dielov
4 dvadsaťstenné kocky
25 vysoko detailných plastových miniatúr
1 Pravidlá
344 kariet
333 žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
54,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje