Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage Board Game (D&D)
V meste Waterdeep stojí krčma s názvom Yawning Portal, pomenovaná podľa hlbokej čiernej jamy uprostred. Na spodku jamy sa nachádza podzemný temný labyrint zvaný Undermountain - domov bláznivého čarodeja Halastera Blackcloaka a jeho monsterov, pascí a záhad. V hre Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage Board Game (D&D) sa snažíte preskúmať práve toto miesto Undermountain a získať odtiaľ poklady. Hra obsahuje viacero scenárov, výziev, sólo variant, ale aj kooperatívny variant pre 2 - 5 hráčov. Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage je možné kombinovať s inými hrami zo sveta D&D - Tomb of Annihilation, Temple of Elemental Evil, The Legend of Drizzt, Castle Ravenloft, and Wrath of Ashardalon.    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
69,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V meste Waterdeep stojí krčma s názvom Yawning Portal, pomenovaná podľa hlbokej čiernej jamy uprostred. Na spodku jamy sa nachádza podzemný temný labyrint zvaný Undermountain - domov bláznivého čarodeja Halastera Blackcloaka a jeho monsterov, pascí a záhad.

V hre Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage Board Game (D&D) sa snažíte preskúmať práve toto miesto Undermountain a získať odtiaľ poklady. Hra obsahuje viacero scenárov, výziev, sólo variant, ale aj kooperatívny variant pre 2 - 5 hráčov.

Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage je možné kombinovať s inými hrami zo sveta D&D - Tomb of AnnihilationTemple of Elemental EvilThe Legend of DrizztCastle Ravenloft, and Wrath of Ashardalon.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kevin Wilson
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Ghosts of Saltmarsh expansion (standard edition) (D&D)
momentálne nedostupné
48,99 €
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
54,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje