Einstein: His Amazing Life and Incomparable Science
V hre Einstein: His Amazing Life and Incomparable Science, sa hráči prevtelia do kože Alberta Einsteina počas jednej zo štyroch periód jeho života: Mladý Einstien, ktorý sa vynoril z neznáma a stal sa velikánom vedy Dospelý Einstein, uznávaný líder modernej teoretickej fyziky a medzinárodná osobnosť Svetobežník Einstein, ktorý precestoval celý svet Múdry Einstein, idealista, ktorý prekročil vedu a jej dopad na sociálne hodnoty Každý Einstein má svoj balíček kariet (Inspiration Cards) založený na skutočných udalostiach z jeho života. Tieto karty obsahujú jednoduché teórie, ktoré treba komletovať. Teórie sú rozdelené do štyroch vedeckých oblastí - fyziky, matematiky, chémie, a filozofie a sú reprezentované štyrmi rozdielnymi tvarmi dielikov. Každý Einstein umiestňuje dieliky reprezentujúce jednotlivé teórie do spoločnej postupne sa rozrastajúcej hernej plochy. Hráči získavajú body za vlastné skompletované teórie, ale každý hráč prispieva aj k teóriám ostatných hráčov a tým napomáha ku skompletovaniu najdôležitejších Einsteinových teórií, ktorými sa preslávil.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Einstein: His Amazing Life and Incomparable Science, sa hráči prevtelia do kože Alberta Einsteina počas jednej zo štyroch periód jeho života:

  • Mladý Einstien, ktorý sa vynoril z neznáma a stal sa velikánom vedy
  • Dospelý Einstein, uznávaný líder modernej teoretickej fyziky a medzinárodná osobnosť
  • Svetobežník Einstein, ktorý precestoval celý svet
  • Múdry Einstein, idealista, ktorý prekročil vedu a jej dopad na sociálne hodnoty

Každý Einstein má svoj balíček kariet (Inspiration Cards) založený na skutočných udalostiach z jeho života. Tieto karty obsahujú jednoduché teórie, ktoré treba komletovať. Teórie sú rozdelené do štyroch vedeckých oblastí - fyziky, matematiky, chémie, a filozofie a sú reprezentované štyrmi rozdielnymi tvarmi dielikov. Každý Einstein umiestňuje dieliky reprezentujúce jednotlivé teórie do spoločnej postupne sa rozrastajúcej hernej plochy. Hráči získavajú body za vlastné skompletované teórie, ale každý hráč prispieva aj k teóriám ostatných hráčov a tým napomáha ku skompletovaniu najdôležitejších Einsteinových teórií, ktorými sa preslávil.  

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dirk Knemeyer
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje