Eldritch Horror: Ztracené vědění
Temné sily sú teraz mocnejšie! Dlho predtým, než si ľudstvo dovolilo nazvať samo seba dominantnou životnou formou na zemi, tu bolo mnoho iných. Viac-menej jedna po druhej upadly. Či už kvôli prírodným živlom, dravcom alebo svojim nenásytným ambíciám, sa každá z týchto mocných civilizácií obrátila v prach. Aj keď znalosti týchto druhov zostali pred ľudstvom skryté, nachádza sa v týchto stratených príbehoch jediná nádej na jeho záchranu. Niekoľko statočných vyšetrovateľov musí toto stratené vedenie odhaliť, aby tento svet ochránili pred bezprostrednou hrozbou Prastarého. Eldritch Horror: Ztracené vědění je rozšírenie ku hre Eldritch Horror. Vyšetrovatelia sú postavení pred nové riskantné a zvláštne situácie, zatiaľ čo Prastarý sa pokúša ovládnuť svet. Aby ho vyšetrovatelia zastavili, musia vyriešiť nové záhady a odhaliť prastaré a dávno zabudnuté "vědení".
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
180 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
27,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Temné sily sú teraz mocnejšie!

Dlho predtým, než si ľudstvo dovolilo nazvať samo seba dominantnou životnou formou na zemi, tu bolo mnoho iných. Viac-menej jedna po druhej upadly. Či už kvôli prírodným živlom, dravcom alebo svojim nenásytným ambíciám, sa každá z týchto mocných civilizácií obrátila v prach. Aj keď znalosti týchto druhov zostali pred ľudstvom skryté, nachádza sa v týchto stratených príbehoch jediná nádej na jeho záchranu. Niekoľko statočných vyšetrovateľov musí toto stratené vedenie odhaliť, aby tento svet ochránili pred bezprostrednou hrozbou Prastarého.

Eldritch Horror: Ztracené vědění je rozšírenie ku hre Eldritch Horror. Vyšetrovatelia sú postavení pred nové riskantné a zvláštne situácie, zatiaľ čo Prastarý sa pokúša ovládnuť svet. Aby ho vyšetrovatelia zastavili, musia vyriešiť nové záhady a odhaliť prastaré a dávno zabudnuté "vědení".

Obsah hry:
  • 168 veľkých kariet
  • 74 malých kariet
  • 8 monštier (7 epic + 1 cultist)
  • žetóny
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Corey Konieczka, Nikki Valens
Rok vydania:
2018
Hodnotenie hry
Filip
25.3.2018
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje