Elysium Playmat
Krásna a praktická podložka pre hru Elysium. V mýtickom Grécku sa stávate polobohom a snažíte sa získať slávu Olympu a stať sa legendou. V hre Elysium zbierate sety a kombinácie kariet, s ktorými získavate karty hrdinov, predmetov, schopností a bohov. Tieto karty majú veľa rôznych schopností a snažíte sa vytvoriť mocné kombinácie na získanie zlata (pomoc bohov) a víťazných bodov (sláva bohov). Každá karta patrí k jedému z ôsmich Olympských bohov (rodina) a má úroveň 1 až 3. Počas piatich kôl sa hráči snažia preniesť svoje karty do Elysia a napísať vlasné legendy, ktoré reprezentujú série kariet z rovnakej rodiny alebo z rôznych rodín s rovnakou úrovňou. Čím epickejšie legendy vytvoríte, tým viac slávy získate od bohov a vtedy vačšina kariet v Elysiu stratí svoje schopnosti a hráči sa budú musieť zrieknuť niektorých kombinácií !
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Krásna a praktická podložka pre hru Elysium.

V mýtickom Grécku sa stávate polobohom a snažíte sa získať slávu Olympu a stať sa legendou.

V hre Elysium zbierate sety a kombinácie kariet, s ktorými získavate karty hrdinov, predmetov, schopností a bohov. Tieto karty majú veľa rôznych schopností a snažíte sa vytvoriť mocné kombinácie na získanie zlata (pomoc bohov) a víťazných bodov (sláva bohov). Každá karta patrí k jedému z ôsmich Olympských bohov (rodina) a má úroveň 1 až 3.

Počas piatich kôl sa hráči snažia preniesť svoje karty do Elysia a napísať vlasné legendy, ktoré reprezentujú série kariet z rovnakej rodiny alebo z rôznych rodín s rovnakou úrovňou. Čím epickejšie legendy vytvoríte, tým viac slávy získate od bohov a vtedy vačšina kariet v Elysiu stratí svoje schopnosti a hráči sa budú musieť zrieknuť niektorých kombinácií !

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Matthew Dunstan, Brett J. Gilbert
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Skladom, odosielame ihneď
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje