Escape Room - Dobrodružné puzzle: Tajemství vědy
Niekde na okraji mesta neúnavne vyzváňa v starom dome poplašné zariadenie. Ako nastupujúci strážnik ste dostali za úlohu prešetriť celú záležitosť. Vo vnútri domu ste našiel telo zavraždenej ženy a vzápätí ste zistili, že vchodové dvere sa nedajú zvnútra otvoriť. Ste zamknutí v tomto podivnom starom dome s mŕtvolou a dvere nemajú kľučku... Tajemství vědy je zmiešaninou únikovej hry a skladačky puzzle, v ktorej preskúmavate tajomný dom a dielik po dieliku odhaľujete tajomstvá, ktoré dom ukrýva. Vyberiete si pokojnú hru vo variante Puzzle, alebo si radšej nastavíte stopky a pokúsite sa dosiahnuť čo najlepší výsledok vo variante únikovej hry?  
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
150 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Niekde na okraji mesta neúnavne vyzváňa v starom dome poplašné zariadenie. Ako nastupujúci strážnik ste dostali za úlohu prešetriť celú záležitosť. Vo vnútri domu ste našiel telo zavraždenej ženy a vzápätí ste zistili, že vchodové dvere sa nedajú zvnútra otvoriť. Ste zamknutí v tomto podivnom starom dome s mŕtvolou a dvere nemajú kľučku...

Tajemství vědy je zmiešaninou únikovej hry a skladačky puzzle, v ktorej preskúmavate tajomný dom a dielik po dieliku odhaľujete tajomstvá, ktoré dom ukrýva. Vyberiete si pokojnú hru vo variante Puzzle, alebo si radšej nastavíte stopky a pokúsite sa dosiahnuť čo najlepší výsledok vo variante únikovej hry?

 

Obsah hry:

puzzle dekodér, 12 dielikv kľúčov, 10 mincí nápovedy, 2 dieliky "na neskôr" , 6 priehradiek, 

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
150 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje