Escape Room pro 2 hráče - 2. díl
Zachovajte chladnú hlavu v boji s časom! Z pohodlia domova zažijete vzrušenie, ktoré poznáte z únikových hier. Behom tejto nervy drásajúcej hororovej verzie obľúbenej hry Escape Room: úniková hra pro dva hráče budete musieť spoločne odhaliť skryté indície a použiť ich pre riešenie náročných hlavolamov. S hrou vás najprv zoznámi scenár Krvavá Mary. Potom si vás prevezme Malá Dáma, a nakoniec vám poskytne útočisko Dom u Jazera (inšpirovaný poslednými dielmi hernej série Resident Evil). Je to neustály závod s časom, v ktorom máte 60 minút na únik. V tejto hre vyhrávate a prehrávate spoločne. Spolupráca je jediný spôsob ako uspieť. Ak ste ešte nikdy únikové hry nevyskúšali, pripravte sa na neopakovateľný zážitok. Keď sa človek baví, 60 minút utečie ako voda.  POZOR: Pre hru je treba smartphone s nainštalovanou aplikáciou Escape Room The Game, ktorá obsahuje digitálny Chrono dekóder z oficiálnej stránky, alebo Chrono dekodér zo základnej hry.
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
18,84 €
12,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zachovajte chladnú hlavu v boji s časom!

Z pohodlia domova zažijete vzrušenie, ktoré poznáte z únikových hier. Behom tejto nervy drásajúcej hororovej verzie obľúbenej hry Escape Room: úniková hra pro dva hráče budete musieť spoločne odhaliť skryté indície a použiť ich pre riešenie náročných hlavolamov. S hrou vás najprv zoznámi scenár Krvavá Mary. Potom si vás prevezme Malá Dáma, a nakoniec vám poskytne útočisko Dom u Jazera (inšpirovaný poslednými dielmi hernej série Resident Evil). Je to neustály závod s časom, v ktorom máte 60 minút na únik. V tejto hre vyhrávate a prehrávate spoločne. Spolupráca je jediný spôsob ako uspieť. Ak ste ešte nikdy únikové hry nevyskúšali, pripravte sa na neopakovateľný zážitok. Keď sa človek baví, 60 minút utečie ako voda. 

POZOR: Pre hru je treba smartphone s nainštalovanou aplikáciou Escape Room The Game, ktorá obsahuje digitálny Chrono dekóder z oficiálnej stránky, alebo Chrono dekodér zo základnej hry.

Obsah hry:

Dekodér nápovedí
Sprievodca ku všetkým scenárom
Zoznamovacia hra: Bloody Mary
Scenár 1: Malá dáma
Scenár 2: Dom u jezera

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje