Escape Room - Úniková hra
Hra obsahuje 4 rôzne únikové miestnosti. Každé dobrodružstvo má 3 časti. V jednotlivých častiach musia hráči nájsť kód pozostávajúci zo 4 kľúčov, ktoré vsunú do Chrono dekódera. Nájdite 3 správne kódy za 60 minút a vyhrajte hru. ...alebo vás čaká prehra?    Hra začína otvorením obálky a prečítaním úlohy. Vo vnútri obálky nájdete rôzne nápovedy nevyhnutné na rozlúštenie kódu. V každom ťahu hráči spoločne preskúmavajú izbu na hracej doske. Sú tam skryté rôzne nápovedy a pomôcky, ktoré pomôžu hráčom dostať sa von. Prijmete túto výzvu?  Počas hry občas narazíte na písmená alebo logo "ER". Toto je veľmi dôležitá informácia, ktorá vám oznamuje, že musíte použiť dekodér dekódovací kľúč na boku dekodéra.
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
45,10 €
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra obsahuje 4 rôzne únikové miestnosti. Každé dobrodružstvo má 3 časti. V jednotlivých častiach musia hráči nájsť kód pozostávajúci zo 4 kľúčov, ktoré vsunú do Chrono dekódera. Nájdite 3 správne kódy za 60 minút a vyhrajte hru. ...alebo vás čaká prehra? 

 

Hra začína otvorením obálky a prečítaním úlohy. Vo vnútri obálky nájdete rôzne nápovedy nevyhnutné na rozlúštenie kódu. V každom ťahu hráči spoločne preskúmavajú izbu na hracej doske. Sú tam skryté rôzne nápovedy a pomôcky, ktoré pomôžu hráčom dostať sa von. Prijmete túto výzvu? 

Počas hry občas narazíte na písmená alebo logo "ER". Toto je veľmi dôležitá informácia, ktorá vám oznamuje, že musíte použiť dekodér dekódovací kľúč na boku dekodéra.

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
Todler
20.10.2017
Skvelá hra! Ako fanúšik únikových miestností a stolových hier som neváhal nad kúpou tejto hry, ktorá spája oboje. Na moje prekvapenie je porovnateľná s reálnymi escape room-kami a spolu s mobilnou aplikáciou ponúkajúcou zvukovú kulisu ku jednotlivým scenárom je zážitok o to vernejší. 4 scenáre nie sú konečné a Blackfire mi potvrdilo do budúcnosti preklad ďalších scenárov, takže hra nekončí. Odporúčam všetkým, tým čo majú radi dobrodružstvo, tímovú prácu a radi potrápia hlavičky.
Kikus
14.7.2019
Po čítaní recenzií som sa na tento ER tešila, avšak dosť ma sklamala. Niektoré úlohy boli zaujimave, niektoré dosť nelogické a bez napovied dosť ťažko rozlustitelne. Celkove má hra neohurila, asi kvôli tomu že sme predtým hrali Exit unikovky, ktoré sa rebusmi na ER nechytajú, ale 100 ľudí 100 chuti, niekomu možno tento typ rebusov sadne viac ;)
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje