Escape: The Curse of the Temple - Big Box
Escape: The Curse of the Temple - Big Box je sada základnej hry a všetkých rozšírení a obsahuje: Escape: The Curse of the Temple - základná hraModul 1: CursesModul 2: TreasuresModul 3: Illusion ChambersModul 4: Special ChambersModul 5: Quest ChambersModul 6: CharactersQueenie 1: The PitQueenie 2: DoomedQueenie 3: The Fountain Escape: Chrámová kliatba je rýchla kocková kooperatívna hra, ktorá sa odohráva v reálnom čase a je riadená soundtrackom. Hráči majú 10 minút na to, aby spoločne utiekli zo starovekého chrámu. Všetci hráči hrajú simultánne, odhaľujú nové dieliky chrámu a snažia sa objaviť východ a včas uniknúť. Ak to čo len jeden z hráčov nestihne, prehrávajú všetci. Vďaka soundtracku, ktorý riadi hru, má Escape skvelú atmosféru. Hra neprebieha v jednotlivých kolách, ale každý hráč hádže svojimi 5 kockami čo najrýchlejšie a čo najčastejšie, bez toho, aby čakal na ostatných spoluhráčov. Pri hľadaní východu budete objavovať nové komnaty - na to, aby ste do nich vstúpili a preskúmali ich, potrebujete  správnu kombináciu symbolov dobrodruha a kľúča alebo pochodne. V niektorých komnatách sa nachádzajú magické kamene, ktoré musíte aktivovať, aby ste zlomili kliatbu blokujúcu východ. Čím skôr nájdete komnatu s východom a čím viac magických kameňov aktivujete, tým ľahší bude váš únik.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
69,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Escape: The Curse of the Temple - Big Box je sada základnej hry a všetkých rozšírení a obsahuje:

Escape: The Curse of the Temple - základná hra
Modul 1: Curses
Modul 2: Treasures
Modul 3: Illusion Chambers
Modul 4: Special Chambers
Modul 5: Quest Chambers
Modul 6: Characters
Queenie 1: The Pit
Queenie 2: Doomed
Queenie 3: The Fountain

Escape: Chrámová kliatba je rýchla kocková kooperatívna hra, ktorá sa odohráva v reálnom čase a je riadená soundtrackom. Hráči majú 10 minút na to, aby spoločne utiekli zo starovekého chrámu. Všetci hráči hrajú simultánne, odhaľujú nové dieliky chrámu a snažia sa objaviť východ a včas uniknúť. Ak to čo len jeden z hráčov nestihne, prehrávajú všetci. Vďaka soundtracku, ktorý riadi hru, má Escape skvelú atmosféru.

Hra neprebieha v jednotlivých kolách, ale každý hráč hádže svojimi 5 kockami čo najrýchlejšie a čo najčastejšie, bez toho, aby čakal na ostatných spoluhráčov. Pri hľadaní východu budete objavovať nové komnaty - na to, aby ste do nich vstúpili a preskúmali ich, potrebujete  správnu kombináciu symbolov dobrodruha a kľúča alebo pochodne. V niektorých komnatách sa nachádzajú magické kamene, ktoré musíte aktivovať, aby ste zlomili kliatbu blokujúcu východ. Čím skôr nájdete komnatu s východom a čím viac magických kameňov aktivujete, tým ľahší bude váš únik.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kristian Amundsen Østby
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje