Ethnos CZ
Zjednoťte rozstrúsené kmene Ethnosu a priveďte ich do Nového veku! Ethnos bol kedysi prekvitajúci svet, bohatý a šťastný. Pád starého Veku však zanechal krajinu v popole a Šesť kráľovstiev zostalo prázdnych. Dokážeš zjednotiť kmene a priniesť tak krajine mier? Ethnos je mýtické kráľovstvo, v ktorom žijú rôzne malé či veľké tvory. Avšak s koncom posledného Veku, vojny a vzbury spôsobili, že obyvatelia nemajú silného vodcu, ktorý by ich viedol. Obri, trpaslíci, elfovia a kentauri spolu zvyčajne veľmi nevychádzali, avšak dobrý vodca je rovnako diplomat ako aj bojovník. Teraz musíte zjednotiť obyvateľov Ethnosu pod svojou vládou. Počas troch Vekov budete získavať nasledovníkov a presviedčať ich, aby sa spojili a porazili Šesť kráľovstiev. Len človek s pevnou rukou a čistým srdcov môže viesť obyvateľov Ethnosu. Raritou tejto hry je jej herný plán. Lebo autor hry z nejakého neznámeho dôvodu použil ako základ pre grafiku mapu Slovenka. Takže zahrať si peknú prevahovku na mape rodnej hrudy, to treba určite vyskúšať ! :)    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zjednoťte rozstrúsené kmene Ethnosu a priveďte ich do Nového veku!

Ethnos bol kedysi prekvitajúci svet, bohatý a šťastný. Pád starého Veku však zanechal krajinu v popole a Šesť kráľovstiev zostalo prázdnych. Dokážeš zjednotiť kmene a priniesť tak krajine mier?

Ethnos je mýtické kráľovstvo, v ktorom žijú rôzne malé či veľké tvory. Avšak s koncom posledného Veku, vojny a vzbury spôsobili, že obyvatelia nemajú silného vodcu, ktorý by ich viedol. Obri, trpaslíci, elfovia a kentauri spolu zvyčajne veľmi nevychádzali, avšak dobrý vodca je rovnako diplomat ako aj bojovník. Teraz musíte zjednotiť obyvateľov Ethnosu pod svojou vládou. Počas troch Vekov budete získavať nasledovníkov a presviedčať ich, aby sa spojili a porazili Šesť kráľovstiev. Len človek s pevnou rukou a čistým srdcov môže viesť obyvateľov Ethnosu.

Raritou tejto hry je jej herný plán. Lebo autor hry z nejakého neznámeho dôvodu použil ako základ pre grafiku mapu Slovenka. Takže zahrať si peknú prevahovku na mape rodnej hrudy, to treba určite vyskúšať ! :)

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paolo Mori
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Ethnos CZ - Víly
Skladom, odosielame ihneď
2,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje