EXIT: Strašidelná vila
Po nedobrovoľných dobrodružstvách, ktoré ste v poslednej dobe zažili, by ste radi dovolenku trávili doma. Tu sa aspoň nič nemôže stať. Počasie je nádherné, chladnička plná a dnešný večer vás čaká hranie. Čo viac si želať? Ešte sa rýchlo idete pozrieť do poštovej schránky. A tam vás čaká správa od suseda. Od suseda? Boli ste v otm, že vila vedľa vás je neobývaná. Ešte nikdy ste tam nikoho nevideli. Záhrada je úplne zarastená a dom je ošumtelý. Na zvončeku nie je žiadne meno. Váš neznámy sused vás v liste prosí, aby ste mu nakŕmili mačku, pretože musel odísť. Váhate. Je to trochu podozrivé... Ale čo tá úbohá mačka? Spoločne vstúpite do vily, ktorá je vo vnútri v dokonalom stave. Najlepšie vybavenie, nikde žiaden prach. Vaše obdivné pohľady vyruší zabuchnutie dverí, ktorými ste prišli. Mali ste byť opatrnejší. Musíte vyriešiť všetky rébusy skôr než sa vráti strašidelný hostiteľ. V hre EXIT: Strašidelná vila budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov, a je odporúčaná pre pokročilých. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Po nedobrovoľných dobrodružstvách, ktoré ste v poslednej dobe zažili, by ste radi dovolenku trávili doma. Tu sa aspoň nič nemôže stať. Počasie je nádherné, chladnička plná a dnešný večer vás čaká hranie. Čo viac si želať? Ešte sa rýchlo idete pozrieť do poštovej schránky. A tam vás čaká správa od suseda. Od suseda? Boli ste v otm, že vila vedľa vás je neobývaná. Ešte nikdy ste tam nikoho nevideli. Záhrada je úplne zarastená a dom je ošumtelý. Na zvončeku nie je žiadne meno. Váš neznámy sused vás v liste prosí, aby ste mu nakŕmili mačku, pretože musel odísť. Váhate. Je to trochu podozrivé... Ale čo tá úbohá mačka? Spoločne vstúpite do vily, ktorá je vo vnútri v dokonalom stave. Najlepšie vybavenie, nikde žiaden prach. Vaše obdivné pohľady vyruší zabuchnutie dverí, ktorými ste prišli. Mali ste byť opatrnejší. Musíte vyriešiť všetky rébusy skôr než sa vráti strašidelný hostiteľ.

V hre EXIT: Strašidelná vila budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov, a je odporúčaná pre pokročilých. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje