Fallout: Wasteland Warfare- Settlement Deck
Rozšírenie hry Fallout: Wasteland Warfare- Settlement Deck obsahuje viac než 100 nových kariet vybavenia, zbraní, úloh, výhod a ďalších nevyhnutných vecí. V hre Fallout: Wasteland Warfare si hráči budujú svoj vlastný tím z veľkého množstva frakcií, spojencov a ikonických postáv zo sveta Falloutu. Vyberte si jednotky alebo konkrétne postavy, umožnite im prístup k V.A.T.S bonusom a vyberte lídra, ktorý získa výhody (perks) a schopnosti potrebné na podporu svojho tímu. Postarajte sa o rozvoj budov, obrany a surovín, ktoré sú nevyhnutné pre vašu armádu v pustatine.  Fallout: Wasteland Warfare obsahuje príbehové kampane, ale aj náhodné misie. V škatuli nájdete všetko potrebné pre hru pre 2 hráčov. Hráči môžu hrať spoločne, teda kooperatívne, ale aj proti sebe. Je možné hrať aj sólo verziu. V každom variante je cieľom prežiť v pustatine.  Ku základnej hre vychádza viacero rozšírení, kde sa okrem figúrok nachádzajú aj miniatúry jedinečných scenérii a osad, od Red Rocket po Sanctuary Hills, ako aj automaty Nuka-Cola alebo vraky áut. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
40-120 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
12,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rozšírenie hry Fallout: Wasteland Warfare- Settlement Deck obsahuje viac než 100 nových kariet vybavenia, zbraní, úloh, výhod a ďalších nevyhnutných vecí.

V hre Fallout: Wasteland Warfare si hráči budujú svoj vlastný tím z veľkého množstva frakcií, spojencov a ikonických postáv zo sveta Falloutu. Vyberte si jednotky alebo konkrétne postavy, umožnite im prístup k V.A.T.S bonusom a vyberte lídra, ktorý získa výhody (perks) a schopnosti potrebné na podporu svojho tímu. Postarajte sa o rozvoj budov, obrany a surovín, ktoré sú nevyhnutné pre vašu armádu v pustatine. 

Fallout: Wasteland Warfare obsahuje príbehové kampane, ale aj náhodné misie. V škatuli nájdete všetko potrebné pre hru pre 2 hráčov. Hráči môžu hrať spoločne, teda kooperatívne, ale aj proti sebe. Je možné hrať aj sólo verziu. V každom variante je cieľom prežiť v pustatine. 

Ku základnej hre vychádza viacero rozšírení, kde sa okrem figúrok nachádzajú aj miniatúry jedinečných scenérii a osad, od Red Rocket po Sanctuary Hills, ako aj automaty Nuka-Cola alebo vraky áut. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
40-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje