Forum Trajanum
Cisár Trajan sa rozhodol, že dá postaviť monument na večnú slávu Forum Trajanum. Bude to najväčší a najoslavovanejší monument aký kedy Rímska ríša mala. Dá ho postaviť, aby demonštroval jeho úspechy, ale aj úspechy čestných občanov Ríma.  V hre Forum Trajanum má každý hráč Kolóniu založenú samotným Trajanom, čo znamená, že je vodcom vysokopostaveného mesta Rímskej ríše. Hráči sa v priebehu hry snažia rozvíjať svoju vlastnú Kolóniu a zároveň aj podporovať cisárov projekt Forum Trajanum. Najúspešnejší hráč sa dostane do blízkosti cisára a vyhrá hru.   
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
44,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Cisár Trajan sa rozhodol, že dá postaviť monument na večnú slávu Forum Trajanum. Bude to najväčší a najoslavovanejší monument aký kedy Rímska ríša mala. Dá ho postaviť, aby demonštroval jeho úspechy, ale aj úspechy čestných občanov Ríma. 

V hre Forum Trajanum má každý hráč Kolóniu založenú samotným Trajanom, čo znamená, že je vodcom vysokopostaveného mesta Rímskej ríše. Hráči sa v priebehu hry snažia rozvíjať svoju vlastnú Kolóniu a zároveň aj podporovať cisárov projekt Forum Trajanum. Najúspešnejší hráč sa dostane do blízkosti cisára a vyhrá hru. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stefan Feld
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje