The Artemis Project
Hlboko pod povrchom oceánu prekypuje mimozemský život. Rastlinky, korály, neznáme ryby a väčšie morské stvorenia obývajú spletité chodby podmorského sveta. Podmorské sopky ohrievajú vodu bohatú na minerály a tvoria skvelé podmienky na ťažbu. Blízko pod povrchom vzniká prvá stanica kolonizátorov - rybárov. Ťažba a expedícia zabezpečujú dostatok surovín pre život. Kolonizátori sa snažia vytvoriť z tohoto miesta vhodné miesto na život. nachádzajú rôzne artefakty neznámeho pôvodu a hodnotné materiály, s ktorými je všetko trochu jednoduchšie. ale musia čeliť aj zradným prírodným podmienkam. The Artemis Project je hra, v ktorej premiestňujete kocky a budujete, aby ste mohli súperiť so samotnou planétou, ale aj s ostatnými hráčmi. Hodené kocky treba takticky umiestniť a prekaziť postup ostatných kolonizátorov. Musíte vyťažiť minerály, vyrobiť energiu, vycvičiť pracovníkov a vyraziť na rôzne nebezpečné misie, aby ste získali suroviny. Bude vaše úsilie stačiť na prežitie?  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-75 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
53,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hlboko pod povrchom oceánu prekypuje mimozemský život. Rastlinky, korály, neznáme ryby a väčšie morské stvorenia obývajú spletité chodby podmorského sveta. Podmorské sopky ohrievajú vodu bohatú na minerály a tvoria skvelé podmienky na ťažbu. Blízko pod povrchom vzniká prvá stanica kolonizátorov - rybárov. Ťažba a expedícia zabezpečujú dostatok surovín pre život. Kolonizátori sa snažia vytvoriť z tohoto miesta vhodné miesto na život. nachádzajú rôzne artefakty neznámeho pôvodu a hodnotné materiály, s ktorými je všetko trochu jednoduchšie. ale musia čeliť aj zradným prírodným podmienkam.

The Artemis Project je hra, v ktorej premiestňujete kocky a budujete, aby ste mohli súperiť so samotnou planétou, ale aj s ostatnými hráčmi. Hodené kocky treba takticky umiestniť a prekaziť postup ostatných kolonizátorov. Musíte vyťažiť minerály, vyrobiť energiu, vycvičiť pracovníkov a vyraziť na rôzne nebezpečné misie, aby ste získali suroviny. Bude vaše úsilie stačiť na prežitie?

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-75 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Daryl Chow, Daniel Rocchi
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje