Sierra West
Píše sa rok 1840 a tisíce osídľovateľov mieria na Západ za šťastím a bohatstvom. Veľa z tých statočných ľudí cestovalo na západné pobrežie Ameriky na vozoch cez hory Sierra Nevada. Smerovali na miesto známe v budúcnosti ako zlatá Kalifornia. V hre Sierra West sa z vás stane vodca expedície, ktorý vedie partiu drsných odvážlivcov. Budete potrebovať poriadnu dávku stratégia a taktiky. Sierra West obsahuje 4 sady špeciálnych kariet a komponentov, ktoré sa môžu rôzne kombinovať so základnou hrou a tak vytvoria unikátnu hru. Počas prípravy hry si hráči zvolia, ktorý modul chcú hrať a vyberú potrebné komponenty. Každý modul pridáva do hry novú tému, rôzne cesty k víťazstvu a zaujímavé zvraty počas hry. 4 moduly, ktoré sú v hre:  Apple HillGold RushBoats & BanjosOutlaws & Outposts
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Píše sa rok 1840 a tisíce osídľovateľov mieria na Západ za šťastím a bohatstvom. Veľa z tých statočných ľudí cestovalo na západné pobrežie Ameriky na vozoch cez hory Sierra Nevada. Smerovali na miesto známe v budúcnosti ako zlatá Kalifornia. V hre Sierra West sa z vás stane vodca expedície, ktorý vedie partiu drsných odvážlivcov. Budete potrebovať poriadnu dávku stratégia a taktiky.

Sierra West obsahuje 4 sady špeciálnych kariet a komponentov, ktoré sa môžu rôzne kombinovať so základnou hrou a tak vytvoria unikátnu hru. Počas prípravy hry si hráči zvolia, ktorý modul chcú hrať a vyberú potrebné komponenty. Každý modul pridáva do hry novú tému, rôzne cesty k víťazstvu a zaujímavé zvraty počas hry.

4 moduly, ktoré sú v hre: 

Apple Hill
Gold Rush
Boats & Banjos
Outlaws & Outposts

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jonny Pac Cantin
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje