Glen More II: Chronicles
V Glen More II: Chronicles každý hráč predstavuje vodcu škótskeho klanu, ktorý bude svoj klan sprevádzať a riadiť od ranného stredoveku do 19. storočia. Len tie správne rozhodnutia v správnom čase zaručia klanu úspech a bohatstvo. Takže hráčov čaká vytváranie pastvín pre ovce, pestovanie jačmeňa na výrobu whisky, predaj tovarov na rôznych trhoch, či snaha o kontrolu významných hradov a jazier. Hra zároveň obsahuje súbor ôsmich rozšírení základnej hry (odtiaľ názov Chronicles). Každé rozšírenie ("kronika") pridáva do hry nový herný prvok. Ďalším výrazným prvkom hry je tiež možnosť podporiť slávne historické škótske osobnosti, ktoré majú svoje vlastné bodovanie a poskytujú jednorazové alebo trvalé efekty, na čom môžete postaviť osobitú stratégiu svojho klanu.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
69,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V Glen More II: Chronicles každý hráč predstavuje vodcu škótskeho klanu, ktorý bude svoj klan sprevádzať a riadiť od ranného stredoveku do 19. storočia. Len tie správne rozhodnutia v správnom čase zaručia klanu úspech a bohatstvo. Takže hráčov čaká vytváranie pastvín pre ovce, pestovanie jačmeňa na výrobu whisky, predaj tovarov na rôznych trhoch, či snaha o kontrolu významných hradov a jazier.

Hra zároveň obsahuje súbor ôsmich rozšírení základnej hry (odtiaľ názov Chronicles). Každé rozšírenie ("kronika") pridáva do hry nový herný prvok. Ďalším výrazným prvkom hry je tiež možnosť podporiť slávne historické škótske osobnosti, ktoré majú svoje vlastné bodovanie a poskytujú jednorazové alebo trvalé efekty, na čom môžete postaviť osobitú stratégiu svojho klanu.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthias Cramer
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Glen More II: Chronicles 40 Metal Coins
objednáme pre vás
16,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje