Foxy
Foxy je rodinná, kartová hra, v ktorej si precvičíte svoju pozornosť a pamäť. V tejto hre uvidíte zvieratká v rôznych prostrediach a otestujete nielen svoju pamäť, ale aj schopnosť pozorovania a odhadu. Vyhrajú len tí najbystrejší! V každom kole pozorujete zvieratá, ktoré sa objavia na karte a snažíte sa zapamätať si, koľko zvierat rovnakého druhu ste už počas hry videli. V každom kole si zapíšete svoj odhad. Na konci hry dostanete toľko bodov, koľko ste si zapísali, ale ak je zapísané číslo vyššie, ako by malo byť, nedostanete nič. Na konci sa spočítajú body za 20 zahraných kariet a hráč s najväčším počtom bodov vyhráva.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Foxy je rodinná, kartová hra, v ktorej si precvičíte svoju pozornosť a pamäť. V tejto hre uvidíte zvieratká v rôznych prostrediach a otestujete nielen svoju pamäť, ale aj schopnosť pozorovania a odhadu. Vyhrajú len tí najbystrejší!

V každom kole pozorujete zvieratá, ktoré sa objavia na karte a snažíte sa zapamätať si, koľko zvierat rovnakého druhu ste už počas hry videli. V každom kole si zapíšete svoj odhad. Na konci hry dostanete toľko bodov, koľko ste si zapísali, ale ak je zapísané číslo vyššie, ako by malo byť, nedostanete nič. Na konci sa spočítajú body za 20 zahraných kariet a hráč s najväčším počtom bodov vyhráva.

Obsah hry:

50 kariet
6 laminovaných tabuliek
5 stierateľných fixiek
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Spada
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje