Ptáčci
Ptáčci je zábavná kartová rodinná hra pre 2-4 hráčov, ktorá preverí vašu pamäť a jemné plánovanie. Budete v nej zbierať sady kariet prinášajúce víťazné body, pričom si musíte pamätať aké kartičky ste zatiaľ pridali do vašej zbierky a čo vám naopak chýba. Hrá sa na 2 kolá, počas ktorých si musíte zostaviť sady vtáčikov s rovnakou vlastnosťou - druhom vtáčika, alebo ročným obdobím na karte. Na záver kola dostanete body za veľkosti a počty takýchto sád. Rozdeľte si trofeje za najpočetnejšie kŕdle vtákov a raz za hru aktivujte bonus každého zo zostávajúcich vtákov na ruke. V hre nájdete aj pokročilejšiu verziu pre skúsenejších hráčov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
16,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ptáčci je zábavná kartová rodinná hra pre 2-4 hráčov, ktorá preverí vašu pamäť a jemné plánovanie. Budete v nej zbierať sady kariet prinášajúce víťazné body, pričom si musíte pamätať aké kartičky ste zatiaľ pridali do vašej zbierky a čo vám naopak chýba.

Hrá sa na 2 kolá, počas ktorých si musíte zostaviť sady vtáčikov s rovnakou vlastnosťou - druhom vtáčika, alebo ročným obdobím na karte. Na záver kola dostanete body za veľkosti a počty takýchto sád. Rozdeľte si trofeje za najpočetnejšie kŕdle vtákov a raz za hru aktivujte bonus každého zo zostávajúcich vtákov na ruke.

V hre nájdete aj pokročilejšiu verziu pre skúsenejších hráčov.

Obsah hry:

64 kariet vtáčikov
1 karta „stop“
1 karta komiksu
4 zapisovacie a zotierateľné dosky hráčov
4 figúrky (vtáčie trofeje)
4 fixky
1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Spada
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje