Dinosaur Tea Party
Na stôl sa vyložia veľké karty s hosťami dinosaurov. Potom si každý hráč potiahne Jednu kartu z balíčka kariet, v ktorom sú tí istí hostia ako na stole. Hráči sa striedajú v ťahoch a snažia sa pomocou otázok zistiť mená ostatných hráčov. Ak niekto uhádne meno, ten hráč, ktorého meno bolo uhádnuté si potiahne ďalšiu kartu. Hru vyhrá hráč, ktorý ako prvý uhádne tri mená. Naozaj to nie je jednoduchá úloha, lebo niektorí z hostí nehovoria pravdu, alebo vám len jednoducho vždy odpovedia "nie", poprípade majú nejakú inú čudnú zvyklosť. Pri hre sa zabavíte ešte viac, ak sa vžijete do svojej úlohy zúfalého dinosaura, ktorý zabudol mená všetkých svojich príbuzných, ale nesmie to nikto zistiť.   
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Na stôl sa vyložia veľké karty s hosťami dinosaurov. Potom si každý hráč potiahne Jednu kartu z balíčka kariet, v ktorom sú tí istí hostia ako na stole. Hráči sa striedajú v ťahoch a snažia sa pomocou otázok zistiť mená ostatných hráčov. Ak niekto uhádne meno, ten hráč, ktorého meno bolo uhádnuté si potiahne ďalšiu kartu. Hru vyhrá hráč, ktorý ako prvý uhádne tri mená. Naozaj to nie je jednoduchá úloha, lebo niektorí z hostí nehovoria pravdu, alebo vám len jednoducho vždy odpovedia "nie", poprípade majú nejakú inú čudnú zvyklosť.

Pri hre sa zabavíte ešte viac, ak sa vžijete do svojej úlohy zúfalého dinosaura, ktorý zabudol mená všetkých svojich príbuzných, ale nesmie to nikto zistiť. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, JR Honeycutt, Justin D. Jacobson
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje