Šampióni!
Párty turnajovka plná hlasovania a nepravdepodobných výsledkov? Presne to sú Šampióni! Je len na vás, kto vydrží v hre o víťazstvo až do konca. Ide o Play-off, kde sa na nič nečaká a 8 súťažiacich verí, že prejde pavúkom turnaja až do finále a následne k víťazstvu. Turnajové dvojice môžu priniesť naozaj bizarné kombinácie. Ako zahlasujete? Frankensteinovo monštrum, či Červená čiapočka? Kto z nich pri počítaní používa prsty? Kto z dvojice Beyoncé a Darth Vader konzumuje kiwi aj so šupkou? V každom dueli volíte Súťažiaceho, ktorý podľa vás vyhrá, a následne určíte aj výsledok celého turnaja. Dokážete predpovedať, kto sa stane absolútnym Šampiónom?
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Párty turnajovka plná hlasovania a nepravdepodobných výsledkov? Presne to sú Šampióni! Je len na vás, kto vydrží v hre o víťazstvo až do konca.

Ide o Play-off, kde sa na nič nečaká a 8 súťažiacich verí, že prejde pavúkom turnaja až do finále a následne k víťazstvu. Turnajové dvojice môžu priniesť naozaj bizarné kombinácie. Ako zahlasujete? Frankensteinovo monštrum, či Červená čiapočka? Kto z nich pri počítaní používa prsty? Kto z dvojice Beyoncé a Darth Vader konzumuje kiwi aj so šupkou? V každom dueli volíte Súťažiaceho, ktorý podľa vás vyhrá, a následne určíte aj výsledok celého turnaja.

Dokážete predpovedať, kto sa stane absolútnym Šampiónom?

Obsah hry:

110 kariet duelov, 8 doštičiek, 16 hlasovacích kariet (8 v každej farbe), 8 listov s postavami, 8 zotierateľných fixiek, 8 dielikov Súťažiacich, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Grégoire Largey, Frank Crittin, Sébastien Pauchon
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje