Similo - Strašidla
Similo - Strašidla je kooperatívna dedukčná hra so strašidelnými postavami.  Na stôl sa vyloží 12 kariet, z ktorých si jeden hráč vyberie postavu, ktorú musia ostatní spoluhráči uhádnuť. V každom ťahu vyloží hráč jednu nápovedu - kartu s obrázkom, ktorá by mala ostatným napovedať, o ktorú postavu sa jedná. Ostatní musia následne vylúčiť jednu alebo viac kariet z vyložených, čím sa priblížia k postave, ktorú hľadajú. Hráči vyhrajú ak na stole ostane len postava, ktorú mali nájsť; prehrajú vtedy, ak postavu v priebehu hry vylúčia. Similo - Strašidla sú už v poradí šiestou verziou z tejto edície. Túto hru možno kombinovať s: Similo - Báje, Similo - Safari, Similo - Pohádky, Similo - Historie, Similo - Zvířata (Zvieratá). 
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
10,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Similo - Strašidla je kooperatívna dedukčná hra so strašidelnými postavami. 

Na stôl sa vyloží 12 kariet, z ktorých si jeden hráč vyberie postavu, ktorú musia ostatní spoluhráči uhádnuť. V každom ťahu vyloží hráč jednu nápovedu - kartu s obrázkom, ktorá by mala ostatným napovedať, o ktorú postavu sa jedná. Ostatní musia následne vylúčiť jednu alebo viac kariet z vyložených, čím sa priblížia k postave, ktorú hľadajú. Hráči vyhrajú ak na stole ostane len postava, ktorú mali nájsť; prehrajú vtedy, ak postavu v priebehu hry vylúčia.

Similo - Strašidla sú už v poradí šiestou verziou z tejto edície. Túto hru možno kombinovať s: Similo - BájeSimilo - Safari, Similo - Pohádky, Similo - HistorieSimilo - Zvířata (Zvieratá)

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Martino Chiccliera, Pierluca Zizzi, Hjalmar Hach
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje