Similo - Harry Potter
Similo - Harry Potter je kooperatívna dedukčná hra tentokrát poteší fanúšikov Harryho Pottera.  Na stôl sa vyloží 12 kariet, z ktorých si jeden hráč vyberie postavu, ktorú musia ostatní spoluhráči uhádnuť. V každom ťahu vyloží hráč jednu nápovedu - kartu s obrázkom, ktorá by mala ostatným napovedať, o ktorú postavu sa jedná. Ostatní musia následne vylúčiť jednu alebo viac kariet z vyložených, čím sa priblížia k postave, ktorú hľadajú. Hráči vyhrajú ak na stole ostane len postava, ktorú mali nájsť; prehrajú vtedy, ak postavu v priebehu hry vylúčia. Similo - Harry Potter sú ďalšou verziou z tejto edície. Z tejto obľúbenej hre už vyšlo: Similo - Báje, Similo - Safari, Similo - Pohádky, Similo - Historie, Similo - Zvířata (Zvieratá) a Similo - Strašidlá.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
11,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Similo - Harry Potter je kooperatívna dedukčná hra tentokrát poteší fanúšikov Harryho Pottera. 

Na stôl sa vyloží 12 kariet, z ktorých si jeden hráč vyberie postavu, ktorú musia ostatní spoluhráči uhádnuť. V každom ťahu vyloží hráč jednu nápovedu - kartu s obrázkom, ktorá by mala ostatným napovedať, o ktorú postavu sa jedná. Ostatní musia následne vylúčiť jednu alebo viac kariet z vyložených, čím sa priblížia k postave, ktorú hľadajú. Hráči vyhrajú ak na stole ostane len postava, ktorú mali nájsť; prehrajú vtedy, ak postavu v priebehu hry vylúčia.

Similo - Harry Potter sú ďalšou verziou z tejto edície. Z tejto obľúbenej hre už vyšlo: Similo - BájeSimilo - SafariSimilo - PohádkySimilo - HistorieSimilo - Zvířata (Zvieratá) a Similo - Strašidlá.

Obsah hry:

39 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje