Similo - Fantastické zvieratá
Similo - Fantastické zvieratá je ďalšia krásna kartová hra z tejto obľúbenej série Similo, tentokrát inšpirovaná tematikou Fantastické zvieratá a kde ich nájsť. Táto hra je zasadená do sveta Wizarding World, obsahuje 39 veľkých kariet s krásnymi ilustráciami. Na každej karte nájdete zobrazenú bytosť z tohto čarovného prostredia. Fanúšikovia Wizarding World a nielen tí, sa budú snažiť uhádnuť tajnú postavu zo svojho obľúbeného sveta medzi dvanástimi, ktoré sú vyložené na stole. Bude im v tom pomáhať napovedač, ktorý bude hrať ako nápovedy karty z ruky, pričom spôsob ich vyloženia bude udávať, či majú s tajnou postavou niečo spoločné alebo sa od nej líšia. Similo - Fantastické zvieratá je kompatibilná so všetkými ostatnými hrami z tejto série Similo.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Similo - Fantastické zvieratá je ďalšia krásna kartová hra z tejto obľúbenej série Similo, tentokrát inšpirovaná tematikou Fantastické zvieratá a kde ich nájsť.

Táto hra je zasadená do sveta Wizarding World, obsahuje 39 veľkých kariet s krásnymi ilustráciami. Na každej karte nájdete zobrazenú bytosť z tohto čarovného prostredia. Fanúšikovia Wizarding World a nielen tí, sa budú snažiť uhádnuť tajnú postavu zo svojho obľúbeného sveta medzi dvanástimi, ktoré sú vyložené na stole. Bude im v tom pomáhať napovedač, ktorý bude hrať ako nápovedy karty z ruky, pričom spôsob ich vyloženia bude udávať, či majú s tajnou postavou niečo spoločné alebo sa od nej líšia.

Similo - Fantastické zvieratá je kompatibilná so všetkými ostatnými hrami z tejto série Similo.

Obsah hry:

39 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Hjalmar Hach, Perlík Zizzi, Martino Chiacchiera
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje