Fun Farm
Zvieratká ušli z farmy! Musíte ich priviesť späť skôr ako sa dostanú do problémov. A chcete to urobiť rýchlejšie ako vaši súperi. V rýchlej postrehovej a hlavne zábavnej hre Fun Farm hráči súťažia kto skôr chytí správne zvieratko podľa zadania na karte. Hra obsahuje krásne a roztomilé veľké penové zvieratká, karty a dve kocky - čiernu a bielu. Obidve kocky majú na svojich stenách rozličné farby. Každé kolo aktívny hráč otočí jednu kartu a pridá ju k ostatným vyloženým kartám. Na kartách je zobrazené jedno zvieratko , čierna kocka, ktorá ukazuje niektorú z farieb a biela kocka, ktorá tiež ukazuje nejakú farbu. Potom hráč hodí čiernou a bielou kockou. Pokiaľ sa zobrazené kocky na niektorej z kariet zhodujú s tými hodenými, hráči musia čo najskôr schmatnúť to zvieratko, ktoré je zobrazené na tejto karte. Hráč, ktorému sa to podarí ako prvému, získava danú kartu. Hra končí keď sa minú všetky karty, hráč s najvyšším počtom kariet zvíťazí.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
19,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zvieratká ušli z farmy! Musíte ich priviesť späť skôr ako sa dostanú do problémov. A chcete to urobiť rýchlejšie ako vaši súperi.

V rýchlej postrehovej a hlavne zábavnej hre Fun Farm hráči súťažia kto skôr chytí správne zvieratko podľa zadania na karte. Hra obsahuje krásne a roztomilé veľké penové zvieratká, karty a dve kocky - čiernu a bielu. Obidve kocky majú na svojich stenách rozličné farby. Každé kolo aktívny hráč otočí jednu kartu a pridá ju k ostatným vyloženým kartám. Na kartách je zobrazené jedno zvieratko , čierna kocka, ktorá ukazuje niektorú z farieb a biela kocka, ktorá tiež ukazuje nejakú farbu. Potom hráč hodí čiernou a bielou kockou. Pokiaľ sa zobrazené kocky na niektorej z kariet zhodujú s tými hodenými, hráči musia čo najskôr schmatnúť to zvieratko, ktoré je zobrazené na tejto karte. Hráč, ktorému sa to podarí ako prvému, získava danú kartu. Hra končí keď sa minú všetky karty, hráč s najvyšším počtom kariet zvíťazí.

Obsah hry:
  • karty
  • 6 zvieratiek
  • dve kocky
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Luca Bellini
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje