Game of Thrones: The Trivia game HBO
V hre o tróny sú vedomosti rovnako dôležité ako zbrane, či už je to Valyrijská oceľ alebo dračí oheň. Dokazujú to aj osobnosti ako Tyrion Lannister, Petyr Baelish alebo Olenna Tyrell. Vedomosti sú to, čo budete potrebovať v tejto hre. Len vďaka nim môžete zvíťaziť a získať Železný trón v tejto vedomostnej Game of Thrones: The Trivia Game. Čaká na vás 1200 otázok z prvých 4 sérií, ktoré sú zoradené od prvej série, aby ste tak predišli prípadným spoilerom. Súčasťou hry sú aj karty postáv, ktoré vám pomôžu, alebo uškodia súperom. Môžete vytvárať spojenectvá s ostatnými hráčmi, alebo ich zrádzať. Ktorou cestou sa vydáte je len na vás. Kto obsadí najviac oblastí v Siedmych Kráľovstvách zasadne na Železný trón.
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre o tróny sú vedomosti rovnako dôležité ako zbrane, či už je to Valyrijská oceľ alebo dračí oheň. Dokazujú to aj osobnosti ako Tyrion Lannister, Petyr Baelish alebo Olenna Tyrell.

Vedomosti sú to, čo budete potrebovať v tejto hre. Len vďaka nim môžete zvíťaziť a získať Železný trón v tejto vedomostnej Game of Thrones: The Trivia Game. Čaká na vás 1200 otázok z prvých 4 sérií, ktoré sú zoradené od prvej série, aby ste tak predišli prípadným spoilerom. Súčasťou hry sú aj karty postáv, ktoré vám pomôžu, alebo uškodia súperom. Môžete vytvárať spojenectvá s ostatnými hráčmi, alebo ich zrádzať. Ktorou cestou sa vydáte je len na vás. Kto obsadí najviac oblastí v Siedmych Kráľovstvách zasadne na Železný trón.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jonathan Ying
Rok vydania:
2016
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje