Ghost Tower
Myslíte si, že v Strašidelnej veži panuje ticho? Mýlite sa! Strašidielka prichádzajú každý večer okolo desiatej hodiny, kričia, strašia a vystrájajú. Každú noc utekajú zo svojich izbičiek a chcú každého postrašiť. Pošlite ich všetky späť do postielok než odbije polnoc. Spoločne sa vám to určite podarí! Cieľom hry Ghost Tower, ktorá sa podobá pexesu resp. pexetriu, je nájsť trojice strašidielok v rovnakej farby a uložiť ich do postieľok, a to v určitom časovom limite. Hráči postupne otáčajú kartičky strašidielok. Pokiaľ otočia tri v rovnakej farbe, môžu ich hráči odložiť do izbičky vo farbe strašidielok. Za každý zlý ťah, kedy hráči otočia strašidielka rozličných farieb, sa posunie ručička na vežových hodinách o päť minút. Na uloženie všetkých strašidielok teda máte celé dve hodiny, keďže tie vyliezajú o desiatej a musíte ich pochytať do polnoci. Keďže všetci hráči hrajú spolu, môžu sa počas hry ľubovolne radiť. Ak sa hráčom do polnoci nepodarí pochytať všetky strašidielka, prehrajú a musia počkať do ďalšieho večera, aby sa opäť o to mohli pokúsiť. To znamená, že si zahrajú ďalšiu partiu tejto výbornej detskej hry.   
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
13,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Myslíte si, že v Strašidelnej veži panuje ticho? Mýlite sa! Strašidielka prichádzajú každý večer okolo desiatej hodiny, kričia, strašia a vystrájajú. Každú noc utekajú zo svojich izbičiek a chcú každého postrašiť. Pošlite ich všetky späť do postielok než odbije polnoc. Spoločne sa vám to určite podarí!

Cieľom hry Ghost Tower, ktorá sa podobá pexesu resp. pexetriu, je nájsť trojice strašidielok v rovnakej farby a uložiť ich do postieľok, a to v určitom časovom limite. Hráči postupne otáčajú kartičky strašidielok. Pokiaľ otočia tri v rovnakej farbe, môžu ich hráči odložiť do izbičky vo farbe strašidielok. Za každý zlý ťah, kedy hráči otočia strašidielka rozličných farieb, sa posunie ručička na vežových hodinách o päť minút. Na uloženie všetkých strašidielok teda máte celé dve hodiny, keďže tie vyliezajú o desiatej a musíte ich pochytať do polnoci. Keďže všetci hráči hrajú spolu, môžu sa počas hry ľubovolne radiť. Ak sa hráčom do polnoci nepodarí pochytať všetky strašidielka, prehrajú a musia počkať do ďalšieho večera, aby sa opäť o to mohli pokúsiť. To znamená, že si zahrajú ďalšiu partiu tejto výbornej detskej hry.   

Obsah hry:
  • 1 herný plán
  • 24 kartičiek duchov
  • 1 hodinová veža
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Heinz Meister
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje