Harry Potter Miniatures Adventure Game: Barty Crouch Sr & Aurors Exp.
Rozšírenie pre hru Harry Potter Miniatures Adventure Game. S hrou Harry Potter Miniatures Adventure Game: Core Box preniknete do čarodejníckeho sveta J.K. Rowlingovej ako ešte nikdy doteraz. Každý z hráčov ovláda postavy čarodejníkov, ktoré reprezentujú v hre krásne spracované 35 mm figúrky. Figúrky nie sú namaľované! Počas hry sa hráči snažia dostať svojich protivníkov na hernom pláne, na ktorom sa nachádzajú miesta ako Rokfort, tajomná komnata a zakázaný les. Hráči musia tieto miesta preskúmavať, prijať rôzne výzvy a splniť úlohy, aby si zabezpečili víťazstvo.  Hráči si na začiatku hry vyberú postavu, ktorú môžu počas hrania vylepšiť, a to tak, že ju vystroja nejakým čarovným nápojom, artefaktom, kúzlami. Je veľa možností a práve to je zárukou toho, že každá hra bude jedinečná.  Hra obsahuje nenamaľované figúrky.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
39,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rozšírenie pre hru Harry Potter Miniatures Adventure Game.

S hrou Harry Potter Miniatures Adventure Game: Core Box preniknete do čarodejníckeho sveta J.K. Rowlingovej ako ešte nikdy doteraz.

Každý z hráčov ovláda postavy čarodejníkov, ktoré reprezentujú v hre krásne spracované 35 mm figúrky. Figúrky nie sú namaľované!

Počas hry sa hráči snažia dostať svojich protivníkov na hernom pláne, na ktorom sa nachádzajú miesta ako Rokfort, tajomná komnata a zakázaný les. Hráči musia tieto miesta preskúmavať, prijať rôzne výzvy a splniť úlohy, aby si zabezpečili víťazstvo. 

Hráči si na začiatku hry vyberú postavu, ktorú môžu počas hrania vylepšiť, a to tak, že ju vystroja nejakým čarovným nápojom, artefaktom, kúzlami. Je veľa možností a práve to je zárukou toho, že každá hra bude jedinečná. 

Hra obsahuje nenamaľované figúrky.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gustavo Adolfo Cuadrado, Mark Latham
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje