Heroes in a Half Shell - Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters
Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters je ďalšia kocková hra z rady Dice Masters, ktorá využíva osvedčený systém dice-buildingu hry Quarriors, od Michaela Elliotta a Erica M. Langa, v ktorej si namiesto balíčku kariet vytvárate "balíček" kociek, ktoré si vkladáte do vrecka a vo svojom ťahu ich odtiaľ vyťahujete a hádžete. Oproti ostatným sadám z edície Dice Masters, nie je táto hra zberateľská a teda nebudú sa k nej dať dokupovať ďalšie rozširujúce balíčky. Heroes in a Half Shell rozširuje prvú základnú sadu za sveta bojových korytnačiek - Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters a prináša 8 nových postáv, ale tiež nové verzie Leonarda, Donatela, Michelangela a Raphaella. Môžete sa rozhodnúť, či si zostavíte tím z ninja-korytnačiek a ich priateľov alebo tím z ich nepriateľov, ale taktiež ich môžete zmiešať!     
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
37,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters je ďalšia kocková hra z rady Dice Masters, ktorá využíva osvedčený systém dice-buildingu hry Quarriors, od Michaela Elliotta a Erica M. Langa, v ktorej si namiesto balíčku kariet vytvárate "balíček" kociek, ktoré si vkladáte do vrecka a vo svojom ťahu ich odtiaľ vyťahujete a hádžete. Oproti ostatným sadám z edície Dice Masters, nie je táto hra zberateľská a teda nebudú sa k nej dať dokupovať ďalšie rozširujúce balíčky.

Heroes in a Half Shell rozširuje prvú základnú sadu za sveta bojových korytnačiek - Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters a prináša 8 nových postáv, ale tiež nové verzie Leonarda, Donatela, Michelangela a Raphaella. Môžete sa rozhodnúť, či si zostavíte tím z ninja-korytnačiek a ich priateľov alebo tím z ich nepriateľov, ale taktiež ich môžete zmiešať!   

 

Obsah hry:
  • 92 Custom Dice
  • 62 Cards
  • 4 Dice Bags
  • 4 Paper Playmats
  • Complete Dice Masters Core Rulebook
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mike Elliott, Eric M. Lang
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje