Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters
Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters je ďalšia kocková hra z rady Dice Masters, ktorá využíva osvedčený systém dice-buildingu hry Quarriors, od Michaela Elliotta a Erica M. Langa, v ktorej si namiesto balíčku kariet vytvárate "balíček" kociek, ktoré si vkladáte do vrecka a vo svojom ťahu ich odtiaľ vyťahujete a hádžete. Oproti ostatným sadám z edície Dice Masters, nie je táto hra zberateľská a teda nebudú sa k nej dať dokupovať ďalšie rozširujúce balíčky. Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters predstavuje známe postavy z rovnomenného a mimoriadne obľúbeného seriálu o bojových ninja-korytnačkách. Leonardo, Michelangelo, Raphael, Donatello, Splinter, April a aj ich nepriatelia, nájdete tu všetkých. Môžete starostlivo postaviť svoj tím hrdinov proti zloduchom, môžete ich však aj náhodne zmiešať do jedného tímu a trebárs nad pizzou zvádzať rýchle súboje.  Táto hra je zároveň aj ideálnym vstupom do sveta Dice Masters pre tých, ktorí ho ešte nepoznajú.     
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
34,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters je ďalšia kocková hra z rady Dice Masters, ktorá využíva osvedčený systém dice-buildingu hry Quarriors, od Michaela Elliotta a Erica M. Langa, v ktorej si namiesto balíčku kariet vytvárate "balíček" kociek, ktoré si vkladáte do vrecka a vo svojom ťahu ich odtiaľ vyťahujete a hádžete. Oproti ostatným sadám z edície Dice Masters, nie je táto hra zberateľská a teda nebudú sa k nej dať dokupovať ďalšie rozširujúce balíčky.

Teenage Mutant Ninja Turtles Dice Masters predstavuje známe postavy z rovnomenného a mimoriadne obľúbeného seriálu o bojových ninja-korytnačkách. Leonardo, Michelangelo, Raphael, Donatello, Splinter, April a aj ich nepriatelia, nájdete tu všetkých. Môžete starostlivo postaviť svoj tím hrdinov proti zloduchom, môžete ich však aj náhodne zmiešať do jedného tímu a trebárs nad pizzou zvádzať rýchle súboje.  Táto hra je zároveň aj ideálnym vstupom do sveta Dice Masters pre tých, ktorí ho ešte nepoznajú.   

 

Obsah hry:
  • 44 Custom Dice
  • 38 Cards
  • Two Dice Bags
  • Complete Dice Masters Core Rulebook
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mike Elliott, Eric M. Lang
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje