hlavolam Tough Measures RecentToys
Originálny drevený hlavolam pre každého milovníka rébusov! Dokážete uložiť dva metre tak, aby perfektne sedeli v mriežke? Postupne ohýbajte a skladajte dva metre tak, aby zaplnili všetky priestory. Metre môžu prechádzať nad sebou alebo pod sebou a vďaka tomu dokážete vytvoriť dokonalú pozíciu bez medzier. Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Originálny drevený hlavolam pre každého milovníka rébusov! Dokážete uložiť dva metre tak, aby perfektne sedeli v mriežke?

Postupne ohýbajte a skladajte dva metre tak, aby zaplnili všetky priestory. Metre môžu prechádzať nad sebou alebo pod sebou a vďaka tomu dokážete vytvoriť dokonalú pozíciu bez medzier.

Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jean Claude Constantin
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje