hlavolam Krištáľová Pyramída RecentToys
Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov! Hlavolam Pyramída vám svojím unikátnym dizajnom poskytne množstvo zábavy. Tentokrát v limitovanej dizajnovej verzii! Ikonický rébus oslávil  42. narodeniny, a stále dokáže chytiť a nepustiť. Každá stena sa skladá z troch rohových dielov a 6tich dielov umiestnených okolo osi. Tieto dieliky sa nedajú posúvať, možno s nimi otáčať iba okolo stredovej osi. Špičky sa dajú otáčať nezávisle na všetkých ostatných dieloch a je teda veľmi ľahké ich umiestniť v správnej polohe. Pomocou troch sekvencií môžete meniť až 3 kúsky naraz a meniť ich orientáciu. Dnes už klasický hlavolam môže byť aj po rokoch pekným orieškom pre každého hráča. Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov!

Hlavolam Pyramída vám svojím unikátnym dizajnom poskytne množstvo zábavy. Tentokrát v limitovanej dizajnovej verzii! Ikonický rébus oslávil  42. narodeniny, a stále dokáže chytiť a nepustiť. Každá stena sa skladá z troch rohových dielov a 6tich dielov umiestnených okolo osi. Tieto dieliky sa nedajú posúvať, možno s nimi otáčať iba okolo stredovej osi. Špičky sa dajú otáčať nezávisle na všetkých ostatných dieloch a je teda veľmi ľahké ich umiestniť v správnej polohe. Pomocou troch sekvencií môžete meniť až 3 kúsky naraz a meniť ich orientáciu. Dnes už klasický hlavolam môže byť aj po rokoch pekným orieškom pre každého hráča.

Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Uwe Meffert
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje