hlavolam Hollow Pyramida RecentToys
Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov! Hlavolam Pyramída vám svojím unikátnym dizajnom poskytne množstvo zábavy. Tento ikonický rébus oslávil  42. narodeniny, a stále dokáže chytiť a nepustiť. Táto dizajnová verzia v sérii Hollow vám umožní nazrieť do vnútra hlavolamu a hlbšie pochopiť jeho fungovanie. Každá stena sa skladá z troch rohových dielov a 6tich dielov umiestnených okolo osi. Tieto dieliky sa nedajú posúvať, možno s nimi otáčať iba okolo stredovej osi. Špičky sa dajú otáčať nezávisle na všetkých ostatných dieloch a je teda veľmi ľahké ich umiestniť v správnej polohe. Pomocou troch sekvencií môžete meniť až 3 kúsky naraz a meniť ich orientáciu. Dnes už klasický hlavolam môže byť aj po rokoch pekný oriešok pre každého hráča. Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov!

Hlavolam Pyramída vám svojím unikátnym dizajnom poskytne množstvo zábavy. Tento ikonický rébus oslávil  42. narodeniny, a stále dokáže chytiť a nepustiť. Táto dizajnová verzia v sérii Hollow vám umožní nazrieť do vnútra hlavolamu a hlbšie pochopiť jeho fungovanie. Každá stena sa skladá z troch rohových dielov a 6tich dielov umiestnených okolo osi. Tieto dieliky sa nedajú posúvať, možno s nimi otáčať iba okolo stredovej osi. Špičky sa dajú otáčať nezávisle na všetkých ostatných dieloch a je teda veľmi ľahké ich umiestniť v správnej polohe. Pomocou troch sekvencií môžete meniť až 3 kúsky naraz a meniť ich orientáciu. Dnes už klasický hlavolam môže byť aj po rokoch pekný oriešok pre každého hráča.

Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje