hlavolam Kocka duchov Xtreme RecentToys
Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov! Kocka duchov Extreme je hlavolam v čierno-bielom prevedení. Má tvar mnohostena s otáčavými dielikmi. Počas krátkej chvíle sa z neho stane do rôznych smerov vyčnievajúci nepravidelný tajomný útvar, pripomínajúci artefakt z duchárskeho príbehu. Vašim cieľom je zložiť hlavolam späť v mnohosten s dvadsiatimi rôznymi plôškami. Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.
Odporúčaný vek:
9 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov!

Kocka duchov Extreme je hlavolam v čierno-bielom prevedení. Má tvar mnohostena s otáčavými dielikmi. Počas krátkej chvíle sa z neho stane do rôznych smerov vyčnievajúci nepravidelný tajomný útvar, pripomínajúci artefakt z duchárskeho príbehu. Vašim cieľom je zložiť hlavolam späť v mnohosten s dvadsiatimi rôznymi plôškami.

Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Tony Fisher
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje