hlavolam Brainstring advanced RecentToys
Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov! Rozmotajte elastické šnúrky vnútri hlavolamu! Priehľadný osemuholník, v ktorom je natiahnutých 12 elastických šnúrok. Tieto môžete pomocou gombíkov ľubovoľne presúvať. Postupne ich presuňte do otvorov tak, aby vám na každej strane ostali len gombíky jednej farby, uprostred hlavolamu nevznikol žiaden uzol a nekrížili sa vám šnúrky! Gombíky presúvajte akokoľvek, všetky kombinácie sú možné! Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
14,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov! Rozmotajte elastické šnúrky vnútri hlavolamu!

Priehľadný osemuholník, v ktorom je natiahnutých 12 elastických šnúrok. Tieto môžete pomocou gombíkov ľubovoľne presúvať. Postupne ich presuňte do otvorov tak, aby vám na každej strane ostali len gombíky jednej farby, uprostred hlavolamu nevznikol žiaden uzol a nekrížili sa vám šnúrky! Gombíky presúvajte akokoľvek, všetky kombinácie sú možné!

Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Guido Lap & Oskar van Deventer
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje