hlavolam Puzzle Box #1 RecentToys
Originálny drevený hlavolam pre každého milovníka rébusov! Dlhé storočia sú tajné skrinky využívané na uschovávanie a odovzdávanie tajných, či dôležitých správ a predmetov. Recent Toys v spolupráci s Jean Claudom Constantinom prinášajú jedinečnú tajnú skrinku. Dokážete nájsť spôsob, ako ju otvoriť a odhaliť skrytú priehradku? 1 z 3 rôznych skriniek v edícii. Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Originálny drevený hlavolam pre každého milovníka rébusov!

Dlhé storočia sú tajné skrinky využívané na uschovávanie a odovzdávanie tajných, či dôležitých správ a predmetov. Recent Toys v spolupráci s Jean Claudom Constantinom prinášajú jedinečnú tajnú skrinku. Dokážete nájsť spôsob, ako ju otvoriť a odhaliť skrytú priehradku? 1 z 3 rôznych skriniek v edícii.

Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Jean Claude Constantin
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje