hlavolam IcoSoKu RecentToys
Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov! IcoSoKu pripomína matematické puzzle. Úlohou hráča-lúštiteľa je dosiahnuť určitý súčet bodiek na jednotlivých plochách. Súčet musí zodpovedať číslu, ktoré je uvedené na gombíku. Jednotlivé gombíky sa dajú presunúť, čo vytvára nesmierne množstvo variácií zadania.  Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.
Odporúčaný vek:
9 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zábavný 3D hlavolam pre každého milovníka rébusov!

IcoSoKu pripomína matematické puzzle. Úlohou hráča-lúštiteľa je dosiahnuť určitý súčet bodiek na jednotlivých plochách. Súčet musí zodpovedať číslu, ktoré je uvedené na gombíku. Jednotlivé gombíky sa dajú presunúť, čo vytvára nesmierne množstvo variácií zadania. 

Značka RecentToys bola založená v roku 2001 puzzle a hlavolamovým nadšencom menom Guido Lap. Jeho povrázkové hlavolamy sa stali hitom a priviedli ho k spolupráci s inými svetovo preslávenými expertmi, pri vymýšľaní nových kúskov na potrápenie šedej mozgovej kôry.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Andrea Mainini
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje