Keby bolo keby, chystali by sme obrovskú halu, vozili hry a pripravovali pomocníkov na najväčší herný sviatok, na HRAtislavu. A cez víkend by sa 5 až 7 tisíc ľudí zahralo tisíc hier od výmyslu sveta...

Časy sú iné a my namiesto nostalgického smútku chytáme príležitosť za pačesy a namiesto jednej veľkej HRAtislavy vás pozývame pridať sa k tisícom HRAtisláv!

HRAtislava bude tento rok aj u mňa doma. A môže byť aj u vás. Nájdite si počas týždňa 1. až 6. decembra čas a zahrajte sa nejakú peknú hru. V rodine, s partnerom, kamarátmi, deťmi. Tam kde ste, kde je vaše doma. Pridáte sa týmto jednoduchým spôsobom ku kope ďalších ľudí. Zapojíte sa do rozohrania celej krajiny.

Každý deň od utorka 1.12. do nedele 6.12. budú na Facebooku iHRYska pribúdať výzvy a súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť. Len tak pre radosť svoju a iných.

Napríklad pošlite obrázok ako sa hráte na adresu hratislava@ihrysko.sk. Alebo použite #hratislavadoma a na Facebook či Instagram zaveste fotku vašich obľúbených hier či hrajúcej sa partie alebo rodiny. Máme pre vás krásne hry ako ceny, rozdávať ich budeme desiatky!

V sobotu 5.12. budeme od rána do večera vysielať z iHRYska v polhodinových intervaloch. Program bude vopred známy, aby ste sa mohli pripojiť na vyhliadnutú tému.

Náš YouTube kanál sa bude plniť krátkymi videjkami, pozývajúcimi pridať sa k hraniu. Ale zavítajte naň aj kvôli predstaveniam konkrétnych hier.

A predsa len kvapka nostalgie, takto to vyzeralo pred rokom:

Postupne vás budú pozývať mnohí kamaráti iHRYska svojimi videjkami, aha, ochutnávka:

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje