Keby bolo keby, chystali by sme obrovskú halu, vozili hry a pripravovali pomocníkov na najväčší herný sviatok, na HRAtislavu. A cez víkend by sa 5 až 7 tisíc ľudí zahralo tisíc hier od výmyslu sveta...

Aj tento rok sú časy iné a my opäť namiesto nostalgického smútku namiesto jednej veľkej HRAtislavy pozývame všetkých pridať sa k tisícom HRAtisláv!

HRAtislava bude tento rok aj u mňa doma. A môže byť aj u vás. Nájdite si čas 8. až 12. decembra a zahrajte sa nejakú peknú hru. V rodine, s partnerom, kamarátmi, deťmi. Tam kde ste, kde je vaše doma. Pridáte sa týmto jednoduchým spôsobom ku kope ďalších ľudí. Zapojíte sa do rozohrania celej krajiny.

Každý deň od stredy 8.12. do nedele 12.12. budú na Facebooku iHRYska pribúdať výzvy a súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť. Len tak pre radosť svoju a iných.

Napríklad pošlite obrázok ako sa hráte na adresu hratislava@ihrysko.sk. Alebo použite #hratislavadoma a na Facebook či Instagram zaveste fotku vašich obľúbených hier či hrajúcej sa partie alebo rodiny. Máme pre vás krásne hry ako ceny, rozdávať ich budeme desiatky!

V sobotu 11.12. budeme od rána do večera vysielať z iHRYska v polhodinových intervaloch. Program bude vopred známy, aby ste sa mohli pripojiť na vyhliadnutú tému.

A predsa len kvapka nostalgie, takto to vyzeralo pred koronou:

A nejaké pozvánky na domáce hranie, ako ste ich mohli vidieť pred rokom:

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje