Po dvoch rokoch, počas ktorých sa HRAtislava odohrala iba u každého doma, sa vraciame do tohoto sviatku spoločenských hier naplno!

5. a 6. novembra (áno, o mesiac skôr, ako sme zvykli) sa na vás tešíme vo VIVO! Bratislava. Je tam nielen nové iHRYsko a jeho veľká herňa, ale v spolupráci s centrom pripravujeme kopu priestorov, ktoré premeníme na herne hier z celého sveta.

Hlavným motorom HRAtislavy vždy boli a budú pomocníci - ochotní ľudia, ktorí majú radi iných a hry a strávia víkend HRAtislavy vysvetľovaním hier. To je totiž ten najväčší bonus - nielen obrovský výber toho, čo sa dá zahrať, ale ľudia, ktorí vám pomôžu vybrať pre vás vhodné hry a dokonca vám často aj ukážu, ako sa hrajú. (Ozaj, ak by ste mali chuť pridať sa do nášho tímu pomocníkov, neváhajte a ozvite sa nám na maria@ihrysko.sk - vždy sa tešíme posilám.)

V sobotu aj v nedeľu otvoríme herné zóny od 10tej doobeda a zavrieme ich o 19tej (v sobotu budú vyhradené miesta, kde sa bude dať hrať až do 21vej).

Samozrejmosťou bude obrovská súťaž o hry, do ktorej sa zapojíte jednoducho tým, že si vyskúšate zahrať zopár z nich. Svoje priestory budú mať mnohí vydavatelia, zahrať si budete môcť ich najnovšie novinky, ale aj osvedčené klasiky. Špecializované priestory budú pripravené pre najmenších hráčov v HRYzbičke, pre nadšencov Pokémonov, pre fanúšikov sveta Harryho Pottera, hlavolamy, magnetické futbaly Weykick, fajšmekri... nebude chýbať "slovenská ulička" pre hry z našich končín.

Vstupné je 2 eurá pre malého hráča (4 až 9 rokov) a 3 eurá pre veľkého hráča (od 10 rokov) - snažili sme sa nájsť takú cenu, aby nebola prekážkou, ale zároveň nám pomohla akciu uskutočniť. Vopred vďaka za podporu. Vstupenky si môžete kúpiť aj vopred (a na mieste už pre vás budú pripravené).

Príďte :)

Viac informácií budeme pridávať do udalosti HRAtislava 2022. A ak by ste chceli vidieť, ako to vyzeralo pred koronou, tu je videjko:

 

Pre tých, ktorí sa na HRAtislavu nedostanú - hľadáme cestu, ako udržať pri živote aj "HRAtislavu doma". Dáme vedieť.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje